Středa, 22 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

CEO Fondu Pantera: Bitcoin Pravděpodobně Letos Dosáhne 42 000 $ a Časem 356 000 $

CEO kryptoměnového hedgeového fondu Pantera řekl, že Bitcoin pravděpodobně do konce roku bude stát 42 tisíc dolarů. Naznačují to trendline na logarytmickém grafu.

Pantera je bulish

Investiční společnost a hedgeový fond Pantera, slovy svého šéfa, očekává růst Bitcoinu. Dan Morehead je známý tím, že mu některé předpovědi v minulosti vyšly. Říká, že do prostoru nyní přichází více instituciálních investorů, ale drtivá většina zde ještě není, což otevírá prostor pro růst. Zatím je to jen „hrstka.”

„…A pokud si tuto linku jen extrapolujete na další rok, je to 122 000 $ za bitcoin a za další rok 356 000 $. A ta [čísla] zní šíleně, ale vzpomeňme na náš první výzkum, který jsme napsali o bitcoinech. Tehdy jsme předpověděli, že to půjde na 5 000 dolarů, a když to bylo sto dolarů, všichni si mysleli, že je to naprosto bláznivé.

Ale až se za dva až tři roky lidé ohlédnou, řeknou si jo, to dávalo smysl.“

Pokud by předpovědi společnosti Pantera vyšly, znamenalo by to více než 4násobný růst Bitcoinu během poloviny roku a více než 30násobek za pár let.

TIP: Mercedes Chystá Kryptoměnovou Peněženku pro Auta

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

1 Comment

  • Zee Prime

    Ta předpověď má jednu díru: Aby při rychlosti oběhu peněz 15 mohl Bitcoin obsloužit celou světovou ekonomiku (HDP), musel by stát asi 650.000-700.000$. Vážně si Dan Morehead myslí, že za dva roky bude Bitcoin platidlem pro polovinu světového HDP?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *