Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Článek, který nikdy nevyšel! Proč byste měli podpořit tvorbu a tak vůbec o všem možném a nemožném

Ahoj, moje jméno je Kytka a budu vašim průvodcem v článku, který jste si neotevřeli, který nikdy nevznikl a který není.

Když jsem v březnu 2019 zahájil provoz hodlerského webu, viděl jsem v krptoměnách něco víc. Byl to svět nadějí a vizí. Byla to neprobádaná džungle plná nástrah a velkých divů.

Pro mě byly kryptoměny nadějí, že se něco změní ve společnosti, ve světě i v systému a ekonomice. Jestli byl Bitcoin pro vývojáře technologií, kterou chtěli prozkoumat, pro mě to byla oblast, kterou jsem chtěl vidět rozvíjet a byl jsem zvědavý, co vše se z toho může vyvinout (a stále jsem).

Žasnul jsem, jak se mi doslova před očima otevíraly nové světy. Příchod DeFi, vznik NFT jako úplně nové formy majetku, který může být hloupý a trapný, ale stejně tak dokonale převoditelný a uchovaný přímo na blockchainu kryptoměny.

Viděl jsem ale také úskalí. Není to divoký západ, ale spíše oceán plný ryb, od úplně malých až po skutečné giganty. Kdo se nenaučí plavat, ten se utopí, nebo ho něco slupne k večeři. Nástrah je celá řada a široké spektrum predátorů od hackerů, přes podvodníky, až po škodlivé regulace a zásahy.

Pod rukama mi prošly tisíce článků, tisíce novinek, velkých událostí, výroků odborníků a analytiků… Všechny jste je spolu se mnou a dalšími kolegy mohli číst a vnímat, jak se kryptosvět mění.

Četli jsme o milionech a miliardách dolarů, o velkých investicích, velkých průlomech a milnících, ale také o velkých ztrátách a propadech. Prožili jsme společně časy bull marketu a obecného nadšení, ale i medvědí trhy a skepsi.

Nějakým způsobem se podařilo, že zde český hodlerský web ve své současné podobě stále stojí a je to malý zázrak. Když se ohlédnu, nemůžu uvěřit, že jsme to i přes veškeré problémy dokázali posunout až sem. V podstatě si můžete představit, že zde nic z toho není, protože tak to mělo být.

Musím uznat, že je to spíše neuvěřitelná souhra náhod a štěstí, než cokoli jiného. Na druhou stranu, pokud jsme vás nezačali lákat na scamové projekty nebo od vás inkasovat za bezcenné trading tipy a tuctové analýzy, jako řada jiných, a pokud jsme až do tohoto okamžiku nezpronevěřili své jméno a důvěru těch, kteří nám věřili, tak už to zřejmě neuděláme.

Takže jasně, pokud nemáte co dát dětem k Vánocům a nosíte tři svetry, protože máte topení nastaveno na 15 %, tak můžete s klidným svědomím nadále plnými doušky užívat náš obsah a určitě si nedělejte hlavu.

Pokud na tom přece jen jste o něco lépe, podpořte nás. Začíná advent a kdy jindy bychom měli apelovat na vaši štědrost, než nyní. Vaše příspěvky nám umožní pokračovat v naší tvorbě a růst. Nemusíte to dělat, ale jestli vám leží na srdci osud tohoto webu a neradi byste ho viděli padnout, tak právě donate je tou správnou cestou, jak toho dosáhnout.

Zde je Bitcoin (BTC) adresa, na kterou můžete poslat příspěvek v libovolné výši. V případě zájmu o jinou metodu nás neváhejte kontaktovat, nebo o ni požádejte v komentářích.

bc1p03w9evnngwwuz5xsnwz80m7d7r2vklj70c6cj9mnepd70h27accshzluj3

Díky případným dobrovolným darům bychom mohli nadále pokračovat v rozvoji naší tvorby svobodně a nezávisle. Můžete udělat dobrý skutek a poprvé podpořit svůj vlastní hodlerský web, aby mohl znova slavit, že přežil další rok.

A pokud už budete u toho, vemte třeba část zisků, nebo alespoň malou část svých peněz a porozhlédněte se ve svém okolí. Jistě brzy najdete někoho, komu i málo udělá radost, ať už to bude pes v útulku, dítě bez rodičů, nebo starý člověk. Buďte lepší člověk, určitě se to vyplatí.

Tento článek by nebyl kompletní, kdybych se nepozastavil u naší krásné kryptokomunity. Stále je mezi vámi spousta ochotných a milých lidí a já jsem rád za každého z vás. Každý, kdo bez výsměchu a urážek dokáže poradit a pomoct ostatním, si zaslouží úctu. V tom je skutečná síla a moudrost.

Velký dík patří vám, kteří jste tento článek dočetli až sem. Děkuji, že jste tu se mnou a pokud můžete, zvažte třeba byť i jen jednou za celý život přispět na rozvoj tohoto webu. Stojí za ním práce skutečných lidí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *