Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Cryptopia se chystá odškodnit okradené zákazníky, dostanou Cryptopia token (CT)

Určitě jste zaznamenali zprávu ohledně hacku burzy Cryptopia. Ke krádeži signifikantního množství některých zalistovaných kryptoměn došlo v polovině ledna. Od té doby nikdo ze zákazníků burzy neví, jestli se ke svým prostředkům ještě někdy dostane. Nyní to vypadá, že se dočkají. Cryptopia totiž hodlá veškeré ztráty kompenzovat. Pouze k tomu bude sloužit nový Cryptopia token (CT).

Co je Cryptopia token (CT)

Že jsi o takové kryptoměně ještě neslyšel? Tak to je proto, že se jedná o úplně nové tokeny. Cryptopia tokeny (CT) budou mít jediný účel, odškodnit okradené zákazníky. Jakmile Cryptopia dokončí kalkulaci množství ztráty v procentech na uživatele, zobrazí se jim údaj o výběru (ukradené kryptoměny) a vkladu (CT) v zůstatcích zasažených coinů a tokenů, pro každý zvlášť.

Za svůj podíl na neoprávněně vybraných kryptoměnách tak budou již od zítřka (tj. 13.3.2019) dostávat CT. Za každý odcizený $1NZD (novozélandský dolar) dostanou 1 Cryptopia token.

Jeho cena spadne na nulu?

Asi vás napadne, že všichni budou chtít CT co nejdřív prodat a jeho cena tím pádem okamžitě spadne na nulu. To se však pravděpodobně nestane a hned uvidíte proč. Cryptopia se totiž očividně skutečně snaží o nápravu své pochroumané reputace. Obnovili stránky, byť zatím jen pro čtení a případné zavření pozic. Tiše pracují na opravě a zabezpečení stránek a hodlají odškodnit své uživatele vlastním tokenem CT.

Cryptopia token bude jednorázovým tokenem, určeným pouze ke kompenzaci ztrát. Cryptopia bude na své burze pravidelně otevírat nákupní objednávky na CT za pevnou cenu $ 1 NZD a bude o tom předem informovat. Odkoupené tokeny poté spálí. To by mělo probíhat tak dlouho, dokud nebudou všichni zákazníci odškodněni a veškeré CT spáleny.

Závěr

Již zítra by Cryptopia podle informací zveřejněných na stránce burzy měla začít zpřístupňovat zůstatky a odškodňovat své zákazníky. Ztráta mincí bude rozdělena v % mezi uživatele, kteří v době hacku měli na svých kontech napadené kryptoměny, a to pro každou minci či token zvlášť. Zákazníci budou v plné výši odškodněni prostřednictvím Cryptopia tokenů (CT), které od nich budou pravidelně vykupovány.

-Kytka (fb stránka)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Určitě se přidej do naší fb HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

DŮLEŽITÝ UPDATE: Článek na který odkazujeme záhadně zmizel z Cryptopie, už jsme psali na support dotaz, co se děje. O dalším vývoji vás budeme informovat.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *