Pátek, 19 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Prodej Bitcoinu na dně je krmením velkých ryb (Youtuber: Crypto Invest – Cesta k Bohatstvu)

„Odmítám nechat bankéře, aby mi ukradli moje Bitcoiny.” Chceš vědět kdo řekl, že bys neměl krmit banky, prodávat pod cenou a na dně? Trader Angelo฿TC. Citoval ho také youtuber Crypto Invest – Cesta k Bohatstvu, který nás na tento užitečný názor upozornil ve svém videu. Ti, kteří panicky prodávají Bitcoin, když je jeho cena velmi nízká, umožňují chytřejším rybám kumulovat levný Bitcoin.

Tento krátký komentář je o tom, že když se zbavujete BTC pod cenou, velcí hráči a prozíravější investoři si ho od vás rádi koupí. Na to upozorňuje řada úspěšných investorů, traderů i hodlerů. Na dně jednoduše neprodávej! 

Velcí hráči kupují na dně?

Řekněme spíše, že moudří dlouhodobí investoři se snaží nakupovat dole a prodávat nahoře. To nesouvisí jen s digitálními aktivy jako je Bitcoin, ale platí to i u jiných investic. Umět si počkat a mít dostatečné nervy a odvahu k nákupu v době, když trh krvácí, je zřejmě jedna z nejdůležitějších vlastností úspěšného hodlera. Proto posíláme tuto myšlenku dále. Nenech banky a velké hráče, aby si od tebe levně odkoupili tvé Bitcoiny!

Chce to mít strategii!

Dlouhodobý hráč by neměl nikdy prodávat na tak nízkých hodnotách, jaké na kryptomarketu aktuálně máme. Na Hodlerovi sice očekáváme propad (možná někam do oblasti 2800 – 2400 USD/BTC), ale řešíme to to jen proto, že bychom vám rádi zkusili pomoct odhadnout dno. Někde na těchto hodnotách se nacházejí důležité supportní úrovně. Musím však upozornit, že obecně se strategie hledání dna nedoporučuje, protože je malá pravděpodobnost, že se vám to podaří. Cokoli pod 4 tisíce je z dlouhodobého pohledu, pokud Bitcoinu věříte, určitě skvělá cena na kumulaci coinů.

Video

A níže si již můžete pustit video, kde vám k tomu něco málo řekne dnešní youtuber. Můžete se na to mrknout přímo u nás, nebo se kliknutím na ikonku YouTube přesunout na stránku s videem a dát mu tam třeba like, pokud se vám video líbilo.

-Kytka (fb stránka)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Určitě se přidej do naší fb HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

 

https://youtu.be/WXAsyVL1jPU?t=788

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *