Středa, 22 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Další lavina bankrotů? BlockFi pozastavuje výběry v šoku ohledně kolapsu FTX a Alamedy

Kolaps kryptoburzy FTX zasahuje i další společnosti. BlockFi zastavuje výběry. Zhroucení impéria SBF opravdu začíná připomínat kolaps Terra (LUNA), jak varoval CZ.

Jsme šokováni a zděšeni zprávami ohledně FTX a Alamedy. O této situaci jsme se stejně jako zbytek světa dozvěděli prostřednictvím Twitteru, uvedla platforma.

TIP: Vše o FTX

BlockFi zasažena lavinou

Crypto věřitel BlockFi řekl, že nemůže podnikat jako normálně a bude omezovat činnost v důsledku kolapsu FTX. Lending platforma oznámila, že pozastavila výběry finančních prostředků a doporučila klientům nevkládat další.

Co nejdříve sdělíme další podrobnosti… Hodláme komunikovat co nejčastěji, ale předpokládáme, že to bude méně časté, než na co jsou naši klienti a další akcionáři zvyklí.

https://twitter.com/BlockFi/status/1590875997351866368

BlockFi a FTX US letos v červenci oznámily dohodu, v níž FTX US poskytne BlockFi úvěrový nástroj ve výši 400 milionů dolarů, který by také umožnil

kryptoburze získat právo k akvizici BlockFi.

Čtvrteční oznámení BlockFi přišlo jen dva dny poté, co zakladatelka a provozní ředitelka Flori Marquez tweetovala, že „všechny produkty BlockFi jsou plně funkční” a dodala:

BlockFi je nezávislý podnikatelský subjekt. Máme úvěrovou linku ve výši 400 milionů dolarů od http://FTX.US (ne http://FTX.com) a zůstaneme nezávislým subjektem nejméně do července 2023.

Vedení BlockFi zatím neobjasnilo, jak došlo k tak zásadnímu rozporu obou vyjádření a co způsobilo obrat. Mezitím o krachu FTX a jeho dopadech hovoří Bílý dům, Gensler a celý svět..

Dohoda s Binance pohořela! FTX žádá investory o nouzové financování chybějících 8 miliard dolarů

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *