Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Decentralizovaná burza Uniswap spouští peněženku s vestavěnou funkcí swapů, jako aplikaci pro Android

Uniswap vydává novou verzi vlastní kryptoměnoé peněženky stavěné pro DeFi. Aplikace pro Android dokončila beta testování a je nyní veřejně dostupná.

Mobilní aplikace společnosti Uniswap Labs již byla zveřejněna v obchodě Google Play. Jedná se o kryptoměnovou peněženku, která navíc disponuje vestavěnou funkcí směny tokenů.

To umožňuje uživatelům provádět swapy prostřednictvím decentralizované burzy (DEX) přímo z aplikace. Tím aplikace eliminuje potřebu samostatného rozšíření webového prohlížeče, vysvětlil viceprezident designu Uniswap Labs Callil Capuozzo.

Peněženka byla před zveřejněním verze pro Android testována v beta verzi od 12. října. Capuozzo uvedl, že po vyslechnutí zpětné vazby od uživatelů tým změnil umístění zobrazení adresy peněženky v aplikaci. Aplikace podporuje více jazyků – angličtinu, španělštinu, japonštinu, portugalštinu, francouzštinu a čínštinu a zobrazuje zůstatky uživatelů v jejich místní měně.

Peněženka byla již dříve dostupná pro iOS a podle týmu byl velký zájem o verzi pro konkurenční mobilní operační systém. Capuozzo dodal, že aplikace Uniswap pro Android byla jednou z nejžádanějších položek, o kterou byl tým požádán. Díky tomu očekává, že poptávka bude vysoká.

Slyšeli jsme reakce z Twitteru a naší komunity – vždy se ptali Kdy Android? Kdy Android?’ řekl Capuozzo s tím, že tým vyzývá uživatele, aby nadále předkládali návrhy na zlepšení.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *