Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Disney uvede digitální sběratelské předměty NFT na VeVe

Disney spouští NFT! Podle dnešního oznámení společnost Disney uvede nezaměnitelné tokeny (NFT) svých postav v rámci propagace svého streamovaného video kanálu Disney+.

Investoři a fanoušci budou mít příležitost, zakoupit si sběratelské tokeny od Disney. Nejsou to jen základní postavy, ale také ty, které vlastní celá skupina, včetně Marvel (SpiderMan), Pixar (Toy Story, Cars, Nemo, The Incredibles), Star Wars a dalších. Které konkrétní postavy budou nabídnuty však zatím nebylo prozrazeno.

Víme, že tyto digitální věcičky budou navrženy jako „Golden Moments“ a budou obsahovat zlaté sochy postav jako krypto sběratelské předměty.

Disney NFT budou spuštěny a nabízeny v aplikaci VeVe a jejich nabídka vyvrcholí dnem Disney+ 12. listopadu 2021. Kromě sběratelské hodnoty budou některá omezená předplatná Disney+ udělena určitým kupujícím NFT, nikoli však stávajícím předplatitelům.

VeVe již spustilo digitální komiksy Marvel a NFT jmen, jako je James Bond , Star Trek, Back to the Future a Cartoon Network. Společnost je součástí Ecomi, singapurské blockchainové firmy založené v roce 2018, která v roce 2019 provedla ICO ve výši 10,65 milionů dolarů. Dnes je tržní kapitalizace tokenů 1,24 miliardy USD. Společnost dosud prodala 1,9 milionu NFT a má více než 500 000 aktivních uživatelů.

 

Krypto investor proměnil 8 000 $ na 5,7 miliardy $ – největší obchod všech dob?

Mastercard spouští novou řadu krypto debetních a kreditních karet ve spolupráci s Bakkt

Tesla naznačuje, že chce obnovit platby v bitcoinech – společnost informovala SEC

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *