Pondělí, 22 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

EOS se prostřednictvím Block.one dohodl na mírném trestu od komise SEC

Americká komise pro cenné papíry a burzy (SEC) uzavřela smířlivou dohodu s Block.one. Zaplatí mírnou pokutu ve výši 24 milionů USD za provedení neregistrované počáteční nabídky mincí (ICO).

Block.one vyjednal mírný trest

Block.one je společnost stojící za kryptoměnou EOS. 30. září SEC v tiskové zprávě oznámila, že vypořádala poplatky vůči firmě Block.one za sítí EOS. V roce 2017 společnost Block.one prostřednictvím ICO, které spustil EOS, získala ekvivalent 4 miliard dolarů. 

Společnost údajně vybrala od investorů miliardy dolarů, ale nezaregistrovala své ICO jako nabídku cenných papírů v souladu s americkými federálními zákony o cenných papírech, „ani se nekvalifikoval ani nepožadoval výjimku z registračních požadavků,“ uvádí SEC.

Společnost věc urovnala poktou, aniž by připustila či popřela obvinění. Pokuta ve výši 26 milionů dolarů odpovídá méně než 1 % z celkové částky, která přestavuje sporné ICO. Někteří právníci to komentovali s nelibostí. Domnívají se, že SEC tímto dává signál, že porušování zákona je ziskové a že vláda nebude chránit investory.”


Block.one se vyhnul nákladnějším sankcím a problémům a také požadavkům na registraci EOSu jako “security“. Společnost nedávno oznámila nové sídlo ve Washingtonu v metropolitní oblasti D.C. CEO Brendan Blumer tehdy řekl:

“Jeho blízkost k národním kapitálovým pozicím nás přibližuje politickým inovacím v oblasti digitálních aktiv a distribuované účetní knihy v USA. Tato expanze nám otevírá důležité nové cesty rozvoje talentů v době, kdy rychle roste poptávka po technologiích založených na blockchainu.“

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku , Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://cointelegraph.com/
https://decrypt.co/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *