Čtvrtek, 18 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Venezuela brzo aktivuje kryptoplatby pro občany

Venezuela aktivuje kryptoplatby. Prezident Nicolas Maduro prohlásil, že vláda země „velmi brzy“ umožní způsob platby kryptoměnou pro občany.

Venezuela aktivuje kryptoplatby

Venezuela bude mít nové nástroje pro „bezplatné národní a mezinárodní platby“, které umožní všem provádět bankovní transakce, uvedl prezident Nicolas Maduro na tiskové a televizní konferenci. A dále řekl:

„Ministr financí a venezuelská centrální banka mají nové nástroje, které budeme aktivovat velmi brzy, aby každý mohl provádět bankovní transakce, jakož i národní a mezinárodní platby prostřednictvím účtu v centrální bance. Venezuela pracuje v rámci světa kryptoměn.“

Kromě těchto zpráv o kryptoplatbách jsme zaznamenali další info ze země, které se týká kryptoměn. Jak zaznělo v posledním dvojdílu Krypto Online Svet, spekuluje se, že Venezuela hodluje Bitcoin. Země, která čelí vážným ekonomickým problémům, může využít výhod kryptoměn. Údajně také místní centrální banka zvažuje přidání kryptoměn do svých rezerv.

Za zmínku stojí také státní digitální měna Petro, která je zajištěna ropou. Prezident se také pokusil přesvědčit jiné země, aby přijaly petro jako alternativu k americkému dolaru na ropných trzích a pro globální obchod.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku , Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://www.theblockcrypto.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *