Úterý, 18 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Facebookovinky #4 | Bitcoin roste, Wright a BSV +100 %, Blockchain, HDP Číny zpomaluje, CBDC ECB, ještě jednou!

Na našem Facebooku se začaly dít věci a každý týden si společně projdeme některé novinky, zajímavosti či vtípky. Tentokrát jsme zaznamenali růst Bitcoinu. Bitcoin SV udělal 100% růst po zprávě Craiga Wrighta na soc. sítích. „Neříkej už Blockchain!” Sranda musí být a navíc si zde můžete přečíst veškeré zprávy za posledních 7 dní, o kterých jsme informovali pouze na našem Facebooku.

Řekni to ještě jednou!

Blockchain je pojem, který se dere do světa snad ještě rychleji, než kryptoměny samotné. Slyšíme to pořád, blockchain slouží ke sledování dodavatelského řetězce vína, diamantů, olivového oleje, bot, léků… Na blockchain se staví virtuální karty hráčů sportovních týmů a já nevím co ještě.

Dnes chce mít každý blockchain. Je to jako nákaza a kdo nemá blockchain, není “in”. Blockchain je na denním pořádku. Blockchain je všude. Někdo říká, že je to k ničemu, ale to pro ostatní není překážka k tomu, mít blockchain. Pro řadu firem je lepší mít blockchain, než být bez blockchainu, ohánějí se blockchainem a staví blockchainy a systémy propojených blockchainů a zapíjejí to blockchainovou kávou.

 

Facebookovinky – kryptonovinky: Bitcoin roste, Craig Wright a tajemný poslíček, BSV udělal 100% růst, ECB zvažuje CBDC, zaměstnavatelé chtějí blockchain

I tentokrát jsme vás na našem Facebooku informovali o řadě zpráv a novinek. Začátek týdne byl na trhu velmi pozitivní – dostali jsme se ven z downtrendu a tak bychom snad mohli začít opět pomalu růst.

Závěr

Ještě že tu je sranda, jinak by to nebyla žádná legrace! Dnešní Facebookovinky plné vtipů i čerstvých zpráv a novinek z kryptosvěta končí. Nebuďte smutní, další díl vyjde opět za týden a pokud to nevydržíte, navštivte nás na Facebooku.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

Bitcoin SV (BSV) dál šíleně roste! Už 95 % za méně než 24 hodin!

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *