Čtvrtek, 22 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoin SV (BSV) dál šíleně roste! Už 95 % za méně než 24 hodin!

Dnes je situace na kryptomarketu velmi pozitivní. Platí to pro Bitcoin, který konečně vystoupil z downtrendu. Největším překvapením však je BSV.

  • O možnosti výstupu ze střednědobého downtrendu jsme vás informovali již před týdnem – ZDE

Nečekaně prudký výstřel BSV

Během posledních 24 hodin si kryptoměna BSV připsala téměř 100% zisk a poskočila na 5. pozici dle tržní kapitalizace. Nebývale silný růst mezi TOP 10 coiny a tokeny pochopitelně budí velkou pozornost. Lidé se nás ptají, čím to je a proč to tak roste…

Již v brzkých odpoledních hodinách jsme vás informovali na našem Facebooku, že se objevily nové informace v kauze Wright vs. Kleiman.

facebook, kryptohodler, wright, bsv

Wright má klíče k milionu BTC?!?

To alespoň naznačil na soc. síti a zpráva se rychle šíří komunitou. Domníváme se proto, že nákupní FOMO vyvolala právě tato zpráva, která v některých budí naději. Řada příznivců BSV a spekulantů se nyní může domnívat, že Bitcoin SV již brzy překoná i samotný Bitcoin, pokud se ukáže, že Wright je skuečně Satoshi Nakamoto.

Zajímavé je, že to naopak alespoň dosud nemá žádný negativní vliv na Bitcoin. Je přitom na snadě, že pokud by se informace potvrdila, mohlo by to mít zničující vliv na celý kryptomarket i na cenu BTC. Je však možné, že bitcoinová komunita je k Wrightovi stejně skeptická, jako jeho soudkyně Beth Bloom, která o důvěryhodnosti “tajemného kurýra” vyjádřila své pochybnosti

Pokud by Wright skutečně nakonec vrátil polovinu BTC rodině Kleimana, ti by mohli začít prodávat a výrazně sesadit cenu dolů. Nemluvě o tom, že i Wright by mohl poslat trh dolů. Tedy za předpokladu, že je to celé pravda. Ještě horší katastrofu by to znamenalo pro samotný Bitcoin. Bitcoin je totiž tak skvělý a uznávaný, protože ho nikdo neovládá, nikdo za ním nestojí, neřídí ho… Pokud by se tohle někdy změnilo, řada kryptonadšenců by dost možná zklamaně opustila kryptosvět.

Market v pozitivních číslech

V nedávném článku jsme vás informovali o poměrně slušné pravděpodobnosti, že se blíží průraz střednědobého sestupného kanálu. K tomu dnes skutečně došlo a Bitcoin se dostal ven ze střednědobého downtrendu. Je to pochopitelně velmi pozitivní cenový vývoj, který signalizuje, že je zde reálná možnost konce asi půlroční korekce růstu z první poloviny 2018. Mohli bychom tedy navázat na dlouhodobý uptrend, kde se nacházíme od jara 2018.

BTC, BSV, COIN360
Pohled na dnešní kryptomarket (zdroj: Coin360)

Závěr

Craig Wright slíbil, že dokument, který údajně již obdržel a který obsahuje finální klíč k cca 1,1 milionům BTC, předloží soudu příští týden. Musíme uznat, že načasování, kdy toto oznámení začalo obíhat soc. sítě, je dokonalé. Díky růstu trhu nic nebránilo tomu, aby BSV na tuto zprávu zareagoval silným růstem. Že to bude 95 % za 24, to však asi nečekal ani sám Wright.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

Středomořský olivový gigant využije blockchain IBM k boji proti potravinovým podvodům

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *