Pondělí, 22 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Facebookovinky #9 | JUST HODL!

V kryptosvětě je to někdy trochu stresující a dlouhodobě držet – JUST HODL – vyžaduje pevné nervy. Proto je třeba občas věci odlehčit a od toho jsou tu naše Facebookovinky.

Trochu jsme změnili formát tohoto článku. Není třeba zde ukazovat všechny příspěvky z našeho Facebooku, kde denně sdílíme nejen nové články, ale rovněž spustu krátkých zpráv ohledně aktuálního dění. Prostě nás začněte sledovat a o žádný vtípek, obrázek či aktuální stručnou zprávu nepříjdete. Odkaz najdete dole pod článkem. Totéž platí pro další sociální sítě, jako Twitter a Steemit.

JUST HODL!

Jak můžete vidět na obrázku, co doopravdy dělá hodler ve světě kryptoměn záleží na úhlu pohledu. Ve skutečnosti však výraz HODL (just HODL – prostě držet) vyjadřuje spíše to, co neděláte, než to, co byste měli dělat. Znamená to, že nezačnete panikařit a vyděšeně prodávat ve ztrátě při první korekci.

Statečně držíte, ať už jste v zisku či ve ztrátě a odoláváte názorům okolí.

JUST HODL v podstatě vyjadřuje duševní rozpoložení. Je to stav, kdy cítíte úplný klid a je vám úplně jedno, co se děje s cenou. Každý to samozřejmě nedokáže vydržet a mnozí se vidí, jak udělají pár obchodů a rychle vydělají balík. Budou se vás snažit odradit.

Řeknou vám, že je zbytečné čekat, když můžete vydělat hned. Začnou vás strašit tím, že se cena řítí dolů a gratulovat těm, kdo právě prodali.

Pak se ale cena opět začne zvedat a ti, kteří prodali, zděšeně pozorují, jak jim ujíždí vlak a přikupují, aby pak opět prodali pod cenou. Pokud se vám to stalo, příště už nenaletíte. JUST HODL!

zůstaň v klidu, calm, hodl, just hodl

Tip: Co je to HODL (hold?), kdo je hodler, jak začít hodlovat a proč Bitcoin?

Závěr

Za uplynulý týden jsme vás kromě článků na webu KryptoHodler na našem Facebooku opět informovali o množství dalších akualit. Začněte nás sledovat a uvidíte, že se to rozhodně vyplatí. JUST HODL neznamená, že by člověk neměl být v obraze o aktuálním dění. Je rozhodně třeba sledovat novinky, vývoj jednotlivých projektů i celého světa kryptoměn.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu, Twitteru a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Neposkytujeme finanční poradenství, tento ani jiný článek z našeho webu neze chápat jako investiční doporučení.

Co dále

Téměř 1 milion dolarů v ETH byl ukraden – DeFi protokol bZx utrpěl hned 2 útoky

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *