Pátek, 19 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Fiat-to-Crypto decentralizovaný “KyberSwap” pro uživatele Visa a Mastercard

Jedna z prvních blockchainových vstupních bran typu fiat-to-crypto “KyberSwap” byla vyvinutá tvůrci sítě Kyber Network na blockchainu Ethereum.

Fiat-to-Crypto decentralizovaný “KyberSwap”

Fiat-to-Crypto KyberSwap od Kyber Network se zavádí prostřednictvím partnerství s Coindirect – poskytovatelem kryptoměnových platebních služeb se sídlem v Hongkongu. Tvůrci slibují snadnější převod z běžných fiat peněz na kryptoměny prostřednictvím decentralizovaného swapu. Služba bude dostupná prostřednictvím platebních karet.

Podle oznámení KyberSwap umožní obchodování s tokeny postavenými na platformě Ethereum (ERC20) a je navržen tak, aby byl rychlý, jednoduchý a bezpečný. Jedná se o on-chain směnu, to znamená, že narozdíl od burzy, která uchovává všechny kryptoměny v centralizovaném úložišti, zde se obchoduje napřímo, rovnou z peněženky.

„Představte si zvědavého uživatele, který chce vyzkoušet DApps na Ethereum a chtěl by začít tím, že si koupí malé množství, např. ETH za 20 EUR. Není mnoho rychlých a pohodlných způsobů, jak toho dosáhnout. Coindirect umožňuje malé nákupy kryptoměn, pouze se základními informacemi o kreditní kartě. Jakmile je uživatel spokojený s nákupy a chce zvýšit svůj obchodní limit (~ 3000 EUR za den) a získat ještě nižší poplatky, má možnost poskytnout více osobních údajů.“

K dispozici bude také mobilní aplikace pro iOS a Android. Poplatky jsou údajně ve výši 3,5 %. V malém množství není potřeba ověřit svou identitu, ale po ověření jsou poplatky levnější. Zajímavý je na tom právě ten fakt, že se jedná o přímou směnu Fiat-to-Crypto pomocí blockchainu.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *