Středa, 27 záříVítejte na hodlerském webu! ** KYTKA JE ZPĚT! **

Útočník napadl Binance futures trading platformu, nakonec sám odešel s velkou ztrátou

Nejprve CEO Binance Changpeng Zhao (CZ) informoval, že se nová futures platforma kryptoburzy stala terčem útoku jednoho z jejích tvůrců trhu. Útočník byl nakonec jedniný, kdo utrpěl ztrátu, řekl CZ.

  • Registrace na Binance ZDE

Útočník nebo jen omyl?

Viník pochází z malé futures burzy a jeho cílem byla obchodní (futures) platforma Binance Derivatives. To je poněkud neobvyklé, protože útočník je známý. Svoji futures burzu mohl údajně založit proto, aby si otestoval bezpečnostní opatření. Nejprve burza uvedla, že se jednalo již o druhý pokus, který útočník uskutečnil. „Hanba!“ dodal CZ. Jenže vzápětí, po chatu s dotyčným, uvedli, že se jednalo o nehodu. CZ to komentoval:

„Měli jsme chat s klientem. Byla to nehoda kvůli špatnému parametru na jejich straně. Nebylo to úmyslné. Teď už je všechno v pořádku.”

Po zmateném manévru tento (nechtěný?) útočník, kterým byla malá burza, naboural knihu objednávek a způsobil na plaformě umělý propad BTC o 300 dolarů. Platforma byla spuštěna v pátek 13., což jí zatím smůlu nepřineslo. Naopak si to v pondělí podle oznámení šéfa Binance odnesl někdo, kdo ji ohrozil:

„Tvůrce trhu z menší burzy futures se pokusil zaútočit na futures platformu @binance . NIKDO nebyl zlikvidován, protože pro likvidace používáme indexovou cenu (nikoli futures) (naše inovace). Pouze útočník přišel o spoustu peněz, a to je vše”

  • Kromě toho na Binance momentálně probíhá airdrop JEX tokenů. Podle tweetu CZ se stačí přihlásit na Binance, přejít kliknutím na “Binance JEX” ve vrchním menu a následně kliknout na login a pak na “I am from Binance”. Můžete vyhrát od 10 až do 1000 tokenů JEX.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://dailyhodl.com/
https://eng.ambcrypto.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Coinbase

Registrací na Coinbase přes náš odkaz získáte zdarma 10 USD v bitcoinech po prvním nákupu kryptoměny.

VÍCE ZDE

Binance

Registrací na burze Binance přes náš odkaz získáte doživotní 10% slevu na obchodních poplatcích.

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *