Pátek, 19 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Kryptoburzy | Coinbase Zvažuje IEO Platformu, Binance Příští Týden Otevře Dveře USA

Dvě nejznámější kryptoburzy mají zajímavé novinky. Binance již příští středu 18. 9. otevře dveře do své platformy Američanům. Coinbase možná již brzy zařadí do nabídky IEO.

  • Registrace na Binance ZDE

Coinbase zvažuje IEO platformu

  • IEO bychom mohli definovat jako burzovní ICO. Je to počáteční nabídka mincí prostřednictvím platformy burzy. Výraz se však často používá kromě mincí také pro tokeny (více o IEO si můžete přečíst ZDE).

Burza poskytuje platformu, která projektům a jejich kryptoměnám poskytne mnohem větší zájem investorů a usnadní vstup na market tím, že IEO na své platformě obvykle také zalistuje. Investorům pak poskytuje o něco vyšší šanci na úspěch, něž jakou mají u běžných ICO. Vzhledem k tomu, že si nechce zkazit pověst, je v nejlepším zájmu burzy, aby nabízela pouze kvalitní projekty.

Coinbase, jedna z největších a nejznámějších kryptoburz na světě, nyní, po vzoru Binance a dašlích konkurentů, zvažuje IEO platformu. Potvrdil to jejich šéf institucionálního prodeje s tím, že IEO platforma by mohla být oznámena během několika měsíců. Kayvon Pirestani uvedl:

„Stručně řečeno, Coinbase pečlivě zkoumá nejen prostor IEO, ale také STO. Ale teď nemůžu dělat žádná formální oznámení.“

Binance začne přijímat registrace na burze pro USA

Binance.US oznámila, že platforma otevře dveře Američanům k registraci a vkladům do kryptoburzy již 18. září. Binance.US je založena v San Franciscu, začátkem tohoto roku. Binance sídlí na Maltě a fyzicky se nachází v Jersey, Singapuru, Hongkongu a Ugandě. V důsledku regulační nejistoty v USA Binance zakázala přístup na burzu občanům USA. Ti tak teď dostanou opět možnost nakupovat a obchodovat kryptoměny.

To se však zatím netýká New Yorku, kde musí požádat o další licenci. Po registraci budou již Američané mít možnost vkládat Bitcoin a další kryptoměny. Datum spuštění obchodování zatím nebylo zveřejněno.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://cointelegraph.com/
https://www.coindesk.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *