Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

PundiX Představil Kryptomobil BOB na IFA 2019 v Berlíně

PundiX na Berlínském veletrhu IFA 2019 uvedl svůj blockchainový telefon, oficiálně nazývaný „Blok on Blok“ nebo BOB. Na trh zamíří již brzy.

PundiX dokončuje kryptomobil BOB

BOB – bude mít všechna data zpracována prostřednictvím ekosystému blockchainu Function X. Blockchainový telefon znemožní centralizovaným poskytovatelům služeb ukládat soukromé informace uživatelů. Uživatelé budou mít možnost přepínat mezi blockchainovým operačním systémem PundiX, který nabízí decentralizované služby, a systémem Android.

Spoluzakladatel a generální ředitel Pundi X Zac Cheah uvedl:

„BOB předst avuje velký krok vpřed v našem poslání vytvářet blockchainový internet, plně decentralizovanou síť, kde každý sdílený údaj je pod kontrolou vlastníka.

A co je důležitější, BOB poskytuje pohled na svět poháněný výhradně blockchainovou technologií, kde každý má kontrolu nad svými vlastními údaji a vše je prováděno s očekáváním neměnnosti a transparentnosti.“

Mobil od PundiX bude mít kromě DApps, ochrany uživatelských dat a dalších výhod blockchainu také inovativní design. Uživatelé budou mít k dispozici „MOD Assembly Kit“ s volitelnými částmi, které umožní měnit vzhled telefonu. V předprodeji koncem roku se bude kryptotelefon BOB prodávat za 599 $.

Nejedná se o první pokus o blockchainový telefon. Nedávno jsme vás informovali o tom, že se LG pravděpodobně pokusí udržet krok se Samsungem a jeho smartphonem Klaytn. HTC pak koncem roku plánuje uvedení již druhé generace svého blockchainového mobilu…

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://cointelegraph.com/
https://www.coindesk.com/

Napište Nám Svůj Názor | Nejen na Velká Písmena

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *