Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Napište Nám Svůj Názor | Nejen na Velká Písmena

Milí čtenáři, rádi bychom vás požádali o pomoc při rozhodování o některých detailech vývoje našeho webu. Děláme to pro vás a proto oceníme, když nám řeknete svůj názor ohledně Hodlera a co byste na něm změnili.

Sdělte nám svůj názor

Hodler nedávno oslavil první půlrok na světě. Za tu dobu jsme ušli kus cesty, ale tím to rozhodně nekončí. Naopak hodláme udělat vše pro to, abychom kryptokomunitě a především hodlerům nabídli skutečně kvalitní médium. I proto bychom se vás rádi zeptali na váš názor. Pro vás je to ideální šance nám navrhnout, co bysme měli změnit, abyste tu našli přesně to, co si nejvíce přejete a potřebujete.

Využijte tedy šanci a věnujte prosím půl minutky svého času a napište nám ZDE svůj názor ohledně vzhledu, obsahu či čehokoli jiného na Hodlerovi. Jste spokojení s naší prací? V čem se můžeme zlepšit? Jaký obsah vám na našem webu chybí? Co byste tu změnili? Doporučili byste nás svým známým, nebo bychom nejprve měli něco opravit? Budeme rádi za každý názor či komentář.

Velká písmena

Pokud vás momentálně nic nenapadá, můžete nám alepsoň pomoct se rozhodout, zda nadále používat tento nekonvenční formát nadpisů. Použili jsme velká písmena, protože tím dáváme najevo svoji ochotu riskovat a plavat proti proudu. To jsou vlastnosti, kterými se úspěšní hodleři odlišují od těch, kteří v nouzi zpanikaří. Řekli jsme si, že uděláme něco jinak a vrhli jsme se do toho po hlavě.

Nyní však zvažujeme, zda to nepůsobí poněkud rušivě a zda by přecejen nebylo lepší svoji vášeň vyjádřit nějakým jiným způsobem. Než to rovnou změníme, tak nás napadlo, že se vás nejprve zeptáme na názor. Co vás napadlo, když jste si všimli, jak píšeme nadpisy? Jak na vás působí, když někdo začne dělat něco jinak a trochu při tom poruší zaběhlé normy?

Závěr

Dělat věci jinak znamená nenechat se ovládat svými strachy a obavami. Než půjdete pryč, věnujte nám prosím malou chvíli a napište nám, co vám už dlouho na všech kryptowebech chybělo. Jak bychom mohli z Hodlera udělat ten nejlepší web o kryptoměnách? Děkujeme a budeme se těšit na váš názor.

Napište nám, co můžeme zlepšit (nebo co si myslíte o nadpisech) ZDE.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *