Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Logo Bitcoinu se Objeví v Premier League na Dresech Hráčů Watford FC

„Kdybych měl v kapse poslední dolar, utratil bych ho za reklamu,” řekl Henry Ford. Bitcoin bude mít své logo na očích fotbalových fanoušků nejvyšší anglické fotbalové ligové soutěže Premier League. 

Logo BTC na dresech v Premier League

Na rukávech hráčů fobalového týmu Watford FC s objeví logo Bitcoinu. Watford FC je anglický fotbalový klub, který sídlí ve městě Watford v nemetropolitním hrabství Hertfordshire. Založen byl v roce 1881 pod názvem názvem Watford Rovers FC. Logo BTC bude na očích všech fotbalových fanoušků při každém zápase týmu. Kromě toho fotbalový klub také přijímá platby v BTC.

Za kampaní stojí sponzor týmu Sportsbet.io. Tato bitcoinová sázková platforma uvádí, že účelem vystavení loga BTC na hráčských dresech v Premier League je „zlepšit povědomí o bitcoinech a informovat veřejnost o výhodách používání kryptoměn“. Vedoucí marketingu Sportsbet.io, hlavního sponzora dresů týmu Watford FC, Justin Le Brocque řekl:

 “Kryptokomunita nás od začátku velmi podporovala, takže uvedení loga bitcoinů na rukáv se zdálo jako zábavný způsob, jak dát něco zpět a zároveň jim ukázat naši podporu.”

Příští zápas hrají již tuto neděli a jejich soupeřem bude Arsenal. Sportsbet.io, který od kampaně mj. očekává zvýšení povědomí o kryptoměnách, na oslavu rozdá svým sázkařům volné sázky za 2 mbtc, pokud Watford dokáže dát v zápase proti Arsenalu gól.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://cointelegraph.com/
https://www.watfordfc.com/

Napište Nám Svůj Názor | Nejen na Velká Písmena

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *