Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Středeční Přehled Posledních Novinek (#SPPN17) – Tokeny ke Hvězdám

Milí čtenáři, vítejte na Hodlerovi. Je středa večer a máme tu další díl SPPN. V tomto článku si shrneme, co si pro nás připravil kryptosvět a kryptomarket od začátku týdne. Mimo jiné se ukazuje, že se filmovým a sportovním hvězdám zalíbilo, mít vlastní tokeny.

Co je SPPN?

NEWS jsou zajímavé aktuality a novinky zahuštěné do podoby krátkých článků. Účelem je nabídnout vám příjemný zážitek na našem webu. Můžete během několika minut denně sledovat aktuální dění v kryptosvětě. News na Hodlerovi jsou trochu jako jízda metrem. Zatímco ostatní čekají na červenou, vy už dávno znáte všechny podstatné informace.

Můžete využít web odběr kliknutím na zvoneček a mít o každé novince ihned info. Dále jsme zařadili SPPN. Jedná se o zkratku pro středeční (sobotní) přehled posledních NEWS a vychází i pro ty z vás, kteří z jakéhokoli důvodu odběr zapínat nechtějí, nemají čas číst novinky denně, nebo si prostě rádi přečtou souhrn aktualit posledních dní.

Tokeny ke Hvězdám

Dnes to zkusíme udělat trochu jinak. Zprávy a novinky najdete v článcích níže a sami si přečtěte to, co vás zajímá. Rád bych něco doplnil pouze k jedné věci – novince, která mě poslední dobou zaujala. Jak už název napovídá, jedná se o tokeny herců, sportovců a dalších osobností. Hvězdám se zalíbilo, mít vlastní fanouškovské kryptoměny. Je to něco úplně jiného, než na co jsme zvyklí? Nebo naopak i v případě ostatních kryptoměn jde spíše o sběratelství, než cokoli jiného?

Pro nováčky, zejména pokud jste přišli v době altcoinové sezóny, by to skutečně mohlo sklouznout spíše k tomu sběratelství. A je to špatně? Bylo by vlastně lepší zůstat pouze u Bitcoinu? Tuto otázku si pochopitelně nepokládám poprvé. Osobně jsem si sám pro sebe našel odpověď v tom, že by bylo asi nejlepší najít určitou střední cestu. Ostatně to tak vnímám pro většinu věcí v životě, nejen pro kryptoměny. A co si o tom myslíte vy?

Tokeny hvězd nám připomínají, jak křehká hranice je mezi inves továním a sběratelstvím. Zda je to dobře nebo špatně, to už si ale odpovězte sami. Přecejen tu nejsme od toho, abychom vám říkali, co si máte myslet. 🙂

Linky na jednotlivé články (NEWS:)

Wesley Snipes Uvádí – Tokenizovaný Filmový Fond “Daywalker Movie Fund“ (DMF)

Altcoineři se Zlobí – Za Slabý TRON Může Justin Sun a XRP Škodí společnost Ripple!?

Chytrý Krypto Telefon – LG Reaguje na Konkurenční Mobil Samsung Klaytn

Washington se Musí Vyhnout Regulační Nejistotě Kryptosektoru a Útěku Inovátorů

Altcoin s Nejvíce ATM na Světě? Litecoin! Stellar Ohlásil Obří Airdrop – 2 Miliardy XLM

Tether Daruje Milion USD Lidem Zasaženým Hurikánem Dorian, VanEck Propadl s Omezenými “ETF”

Konkurence Blockchainu? Amazon Představil Kvantovou Databázi

Švýcarsko Může Mít Nový Platební Systém – Libru od Facebooku

Poslední Propad Bitcoinu Zlikvidoval na Burze BitMEX Long Pozice za 80 Milionů USD

Kryptomarket

Na kryptomarketu se toho od soboty příliš nezměnilo. Bitcoin sice zaznamenal propad z cca  10 300 až téměř na 10 tisíc, ale tato hranice alespoň zatím drží. Drží se také dominance Bitcoinu, a to pod hranicí 70 %. Pokud by se začala snižovat směrem k 60 %, mohli bychom se dočkat určité altcoinové sezóny. Věřím, že na to celá řada “sběratelů” již delší dobu čeká.

Závěr

Tokeny míří ke hvězdám. Tedy zatím ne tak vysoko s cenou, ale zajímají se o ně herci a slavní lidé. Naposledy třeba  Wesley Snipes. V jeho případě se dokonce až o takové sběratelství asi nejedná. Token DMF má totiž fungovat jako podíl v jeho filmovém fondu. Také ostatní novinky byly opět velmi zajímavé, tak věřím, že jsme vás ani tentokrát nezklamali.

 

-Kytka (fb stránka; decentralizované platformy: Steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Zapni si zvoneček, sleduj nás na Facebooku a přidej se do naší free HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *