Pondělí, 22 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Poslední Propad Bitcoinu Zlikvidoval na Burze BitMEX Long Pozice za 80 Milionů USD

Během dnešního dne se Bitcoin dosud propadl na denním minimu až téměř k 10 tisícům dolarů. Na BitMEXu propad zlikvidoval longy za 80 milionů $.

Propad BTC stál tradery 80 mil. USD

O tom, že je trading velmi rizikový a náročný, netřeba dlouze polemizovat. U obchodování s pákou to platí přinejmenším dvojnásob. Podobné zprávy nejsou žádnou výjimkou, proto to prosím neberte jako nějakou senzaci či neobvyklý úkaz. Tuto zprávu jsme zvolili čistě pro zajímavost, s čím se při tradingu na kterékoli burze vč. BitMEXu můžete setkat a setkáte.

Úspěšných traderů je velmi málo, protože abyste v tradingu dlouhodobě uspěli, musíte být lepší než většina ostatních. Nicméně kryptomarket by pro učení se vhodný být mohl, neboť se zde pohybuje mnoho začátečníků. Hodl a trading se vzájemně nevylučují a můžete kombinovat obojí. Obezřetnost je však v každém případě na místě. Níže vidíte 80 mil. USD, které byly zlikvidovány na long pozicích mezitím, co probíhal asi 300dolarový propad BTC, což na poměry kryptotrhu není tak moc.

BitMex, likvidace, longů
(zdroj: Datamish)

Ostře sledovaná dominance Bitcoinu s propadem tentokrát, alespoň zatím, nestoupla a drží se pod 70 %. Taktéž hranice okolo 10 tisíc $ za minci zatím drží. Nicméně tato úroveň byla v poslední době opakovaně protínána oběma směry, takže momentálně již nemá až takovou důležitost, jakou jsme jí přisuzovali začátkem roku, když byl Bitcoin pod 4 tisíci za jednotku. Tehdy nikdo nečekal, že se jedním tahem rovnou prokouše nad zásadní resistence 6 a 10 tisíc $, ale stalo se. Jako hodlery nás zajímá prakticky pouze dlouhodobý růst, ale občasný pohled na market neuškodí.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://dailyhodl.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *