Pondělí, 24 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Altcoineři se Zlobí – Za Slabý TRON Může Justin Sun a XRP Škodí společnost Ripple!?

Fanoušci a komunita některých altcoinů nese těžce neblahý vývoj ceny a na sociálních sítích to někteří z nich natírají šéfům a dalším členům týmů, kteří za to podle nich můžou.

Za Slabý TRON Může Justin Sun

Justin Sun oznámil, že TRON plánuje další fázi zpětného odkupu ve výši 20 milionů USD. Neřekl však kdy, ale že k tomu dojde ve „vhodném čase.“ Lidé na twitteru mu to však pořádně spočítali. Nelíbí se jim Sunovy marketingové výroky, které jsou často jen oznámením budoucích oznámení. Zakladatel TRONu v minulosti kvůli údajné nemoci odložil schůzku s Warrenem Buffettem. Samozřejmě bychom vás rádi informovali o novém termínu, ten však nebyl zatím zveřejněn.

Ke spokojenosti hodlerů TRX pochopitelně nepřispěl propad ceny, který TRON, BTT i ostatní altcoiny zaznamenaly. Někteří z toho taktéž obviňují Suna. Jiní napsali, že TRON již není hypový projekt.

XRP Škodí společnost Ripple

Ripple pravidelně uvolňuje miliardu XRP a prodává část těchto mincí. Těch vlastní více než polovinu z celkového množství. Ačkoli to všichni předem věděli, s poklesem ceny se stále více prohlubuje nespokojenost komunity. Přes 3000 lidí podepsalo petici za ukončení prodeje, který podle nich může za pád ceny XRP.  Společnost Ripple však odpověděla, že budou pokračovat ve snižování množství prodávaných mincí a že oni za pád ceny nemůžou.

Jak nespokojené ohlasy pokračují, přišla další epizoda. Uživatel, který je na Twitteru známý pod jménem XRP_News, rozeslal 23 000 následovníkům zprávu, která vyzvala Ripple, aby zůstal „daleko od XRP.

https://twitter.com/xrp_news/status/1170324632513200129

“Ať už dělá Ripple cokoli, aby to pomohlo ekosystému XRP v růstu, očividně to nefunguje. Ripple, prosím, zůstaňte co nejdále od XRP je možné. Nechceme vaši pomoc. Chceme pro lidi nezávislé digitální aktivum. Kdo souhlasí?“

Jeho tweet se dočkal kritických odpovědí, někteří komentující si ho dokonce rovnou zablokovali. Jiní mu doporučili změnu jména na “XRP_FUD”. I přes prodej mincí si zřemě velká část komunity nemyslí, že by Ripple skutečně škodil své kryptoměně, popř. alespoň nevěří, že by se jí bez nich dařilo lépe. Reagoval také David Schwartz, CTO Ripple, který napsal:

„Obávám se, že vás masivně zklameme.”

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://dailyhodl.com/
https://dailyhodl.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *