Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Ripple: Nemůžeme za Pád Ceny XRP, Vitalik Nemá Podíl na Říjnovém Forku ETH

XRP je na tom, co se týče aktuálního kurzu, špatně. Bloomberg nedávno uvedl, že na tom má vinu vlastnictví a odprodej velkého množství mincí samotným Ripplem, ten to však popřel. Vitalik Buterin již nechce zasahovat do kryptoměny Ethereum, aby zajistil decentralizaci.

Ripple říká, že nemůže za pád ceny XRP

V páteční zprávě společnosti Bloomberg se uvádí, že Ripple je vlastníkem více než poloviny mincí XRP. Jeho “rutinní” prodej je i podle mnoha XRPistů jedním z důvodů pro nepříznivý cenový vývoj, kterého jsme v poslední době svědky.

xrp, graf, kurz, cena, krypto
Graf: Vývoj ceny XRP od začátku roku 2017 (CMC)

Bloomberg také odkazuje na petici za ukončení prodeje, o které jsme vás informovali (v tomto článku).

“Zprávy [Ripplu] ukazují, že se mince prodávaly rostoucím tempem – ačkoliv Ripple v pátek řekl, že to tak nevidí. Spoluzakladatel Jed McCaleb, který již není v Ripple, sám prodává 500 000 XRP denně, podle Coin Metrics.“

Ripple na to reaguje, že za pád ceny nemůže. Skutečná míra inflace XRP, založená na uvolňování mincí prodejem Ripple, je podle společnosti nižší, než třeba u Bitcoinu. Ripple navíc údajně „podstatně snížil prodej XRP.“

A v tomto trendu (snižování inflace) chce pokračovat.

Vitalik Buterin se nepodílí na vývoji Etherea

Ethereum čeká pravděpodobně již v říjnu update (fork) Istanbul. Podle informací na EthHubu by k forku mělo dojít 16. 10. 2019. Vitalik Buterin si zakládá na tom, aby jím vytvořený projekt kryptoměny Ethereum nenesl známky centralizace. Nyní na svém twitteru oznámil, že nemá žádný podíl na tomto plánovaném updatu.

https://twitter.com/VitalikButerin/status/1163839262799912960

Vitalik doslova říká, že k vývoji 8. forku s názvem Istanbul došlo „s * nulovou * účastí The Great Dictator ™ (česky – Velký Diktátor).” Istambul by měl zvýšit bezpečnost a účinnost blockchainu Etherea.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://dailyhodl.com/
https://dailyhodl.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *