Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Binance Spouští 14denní Lending s Úrokem až 15 % Ročně

Binance nabídne lending BNB, ETC a USDT pro své uživatele. Ti budou mít možnost na 14 dní uzamknout (půjčit) své prostředky za úrok až 15 % ročně (přepočítá se podle délky produktu).

  • Registrace na Binance ZDE

Binance Lending – BNB, ETC, USDT

Burza Binance představuje produkt Lending, který nabízí možnost půjčovat kryptoměny a vydělávat. Velmi slušný 15% úrok na BNB, 10 % USDT a 7 % ročně v případě ETC, získají ti nejrychlejší. Lending bude spuštěn 28. srpna v 6:00 UTC. K účasti je nutné mít na Binance dokončenou verifikaci level 2.

Lending na burze tímto 14denním produktem nekončí. Binance totiž slibuje, že bude na základě nabídky a poptávky přidávat do produktu další kryptoměny. To oznámí vždy v pondělí a ve středu pak produkt spustí, aby se o něj uživatelé mohli “poprat”.

Tímto krokem si chtějí udžet stávající zákazníky a přilákat nové. Po nedávném spuštění tradingu s pákou a odhalení plánů na futures kontrakty jde o další diverzifikaci oblastí působnosti této Burzy. Celkem bude možno v prvním kole lendingu půjčit a zmrazit 200 000 BNB, 5 milionů USDT a 20 000 ETC. Celkové úroky, které Binance vyplatí, se vyšplhají na cca 50 tisíc dolarů.

  • Produkt má limit pro vstup ve výši 10 BNB (100 USDT, 1 ETC) a pevně stanovené maximum na uživatele ve výši 500 BNB (1000000 USDT, 1000 ETC).

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://www.coindesk.com/
https://www.binance.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *