Úterý, 18 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Binance Rozdá Potenciálním Obětem “KYC” Hacku Celoživotní VIP

V souvislosti s případem úniku osobních údajů uživatelů, které jsou sbírány na základě KYC regulace (know your customer – poznej svého zákazníka), Binance nabízí dotčeným uživatelům VIP účty.

  • Registrace na Binance ZDE

Za ztrátu soukromí VIP účet

Binance rozdá VIP… Z interního vyšetřování případu úniku KYC dat vyplynulo, že některé obrázky se shodují s fotografiemi, které pro Binance obstarávala třetí strana. Uvedli však, že přestože některé z fotografií odpovídají skutečným účtům, jiným chybí klíčové podrobnosti, nebo vykazují důkazy o manipulaci. Některé fotografie byly upraveny a pravděpodobně použity k tvorbě fake účtů na kryptoměnové burze. Binance uvádí:

“Nejnovější důkaz z tohoto šetření naznačuje, že některé z uniklých obrázků se překrývají s obrázky, které byly zpracovány třetí stranou, kterou Binance několikrát použila mezi začátkem prosince 2017 a koncem února 2018.

Při naší kontrole uniklých obrázků bylo v naší databázi několik fotek z photoshopu nebo jinak změněných, které neodpovídají obrázkům KYC a jsou započítávány do komplexního vyšetřování.

Kromě toho je každý obrázek, zpracovaný prostřednictvím Binance pro účely KYC, zakrytý skrytým digitálním vodoznakem, který ve všech uniklých obrázcích chybí.“

Binance oslovila všechny oběti, kterých se hack mohl dotknout, aby jim nabídla celoživotní VIP členství. Dále jim doporučuje, aby si vyřídili nové dokumenty. Rozsah úniku však zatím Nezveřejnili.

O vydírání burzy hackerem, který osobní údaje následně začal šířit na sítích, jsme vás informovali 7. srpna.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://www.coindesk.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *