Středa, 24 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

CZ Řešil Další Problém Binance, Libra – Členové Zvažují Ukončení Projektu Kvůli Regulačnímu Tlaku

CEO Binance Changpeng Zhao, známý jako CZ, musel opět řešit problém. „Zabezpečení fondů nebylo ohroženo,” uvedl. Nejméně 3 členové projektu korporátní kryptoměny Libra zvažují odchod.

  • Registrace na Binance ZDE

CEO Binance Changpeng Zhao řešil problém

Další problém musel nedávno vyřešit CZ, potažmo burza Binance. „Situace se 23. srpna vyřešila, zatímco zabezpečení fondů nebylo ohroženo,” uvedl Zhao a použil dobře známou frázi,

„Fondy jsou #safu”

„Problém souvisel s Amazon Web Services (AWS). Chybné ukládání do mezipaměti vytvářelo chybové zprávy u některých uživatelů Binance, což mělo dopad i na výběry.

„AWS má problém, většinou s ukládáním do mezipaměti, který ovlivňuje některé uživatele po celém světě. Spolupracujeme s nimi a pozorně sledujeme situaci,” napsal CZ a doplnil, že tento problém „způsobuje asi 500 chybových zpráv v API a ovlivňuje některé zpracování výběru.”

V poslední době jste sami mohli zaznamenat vícero problémů Binance, které “dosluhující” šéf musel řešit a komentovat.

Členové projektu Libra zvažují ukončení kvůli vládě

Jedná se o nejméně 3 z prvních zapojených korporátních členů facebookového projektu Libra. Tvrdý regulační tlak vlády je nutí zvážit odstoupení z projektu. Financial Times 23. srpna doslova napsal:

„Intenzivní regulační kontrola digitální měny Libra na Facebooku vyděsila některé z prvních podporovatelů projektu, přičemž nejméně tři soukromě diskutovali o tom, jak se distancovat od podniku.”

“Hlídací psi” včetně americké vlády či antimonopolní úředníci EU způsobili strach zapojených subjektů, mezi které patří např. Visa, Mastercard, Uber, Spotify a dceřiná společnost Facebooku Calibra. Nikdo nechtěl být jmenován, ale jeden z 3 vyděšených podniků uvedl, že je znepokojen tím, že jejich veřejná podpora Libry povede k nežádoucí regulační kontrole jejich vlastních nezávislých podniků.”

Samotný Facebook je již také otrávený tím, že de facto jako jediní sklízejí tak ostré regulační tlaky a sondy. Avšak někteří členové mu vyčítají, že si s regulátory své plány neprobrali předem a nenastavili projekt Libra již od samotného začátku tak, aby byl s nimi v souladu.

O zuřivém regulačním tlaku proti Facebooku jsme vás průběžně informovali. Za zmínku stojí např. varování ECB, výslech u Kongresu USA, masivní $5Miliardová pokuta či následný příchod konkurence, která by chtěla vlastní “Libru”.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://cointelegraph.com/
https://cointelegraph.com/
https://www.ft.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *