Středa, 24 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

CEO Binance: Kryptotrh udělá 1000násobek. CZ Plánuje Předat Žezlo

Changpeng Zhao (CZ) říká, že hodlá časem předat žezlo – vedení burzy Binance – na někoho nového. Hovoří o stresu. Přidal predikci, že kryptotrh může zaznamenat ještě 1000násobek.

  • Registrace na Binance ZDE

CZ předá pochodeň

Šéf Binance zdůraznil, že ačkoli je funkce šéfa vysoce úspěšné centralizované burzy spojená se závistí lidí, je to taktéž velký stres. Zřejmě to nebude hned, ale rád by předal funkci CEO Binance nějakému profesionálovi, který by po něm převzal žezlo. Hovoří o řadě problémů, se kterými se v poslední době museli vypořádat a dále uvádí:

„Myslím, že pro Binance.com to bude spíš jako předávání obušku, protože je to centralizovaná služba. A s centralizovanou službou máte obvykle hierarchii řetězců příkazů, a tak to dává smysl. A já to chci aktivně předat dál. Upřímně řečeno, většina lidí žárlí na lidi, kteří vedou úspěšnou burzu. Ale pokud skutečně provozujete úspěšnou burzu, víte, kolik bolestí hlavy to zahrnuje.”

Kryptomarket udělá 1000násobek

CZ říká, že trh s kryptoměnami má stále potenciál k 1000x růstu: „Kryptoměnový trh bude větší než fiatový trh. Je to podobné trhu Uber, který je větší než trh s taxi.” Dodává k odvážné předpovědi, založené na tom, že „v USA nebo kdekoli na světě je asi méně než 0,1 % lidí, kteří vlastně mají krypto.”


Kromě toho šéf Binance, jedné z největších kryptoburz, která také nadávno vytvořila decentralizovanou verzi, hovoří o užitečnosti kryptoměn. Věří, že s kryptem můžete dělat celou řadu věcí a trh ve skutečnosti nebude nikdy nasycený. Zmínil například měnový, kapitálový a užitkový aspekt, či kombinování realitních projektů. O tokenu BNB pak říká, že

„už to není jen o zvyšování hodnoty společnosti. Jde o zvýšení hodnoty ekosystému.”

Nedávno jsme vás také informovali o hackerovi, který vydírá Binance. Chtěl zaplatit 300 BTC výkupného. Když to začalo vypadat na neúspěch, rozhodl se rozšířit ukradené KYC osobní údaje na soc. sítích…

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://dailyhodl.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *