Pondělí, 22 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Středeční Přehled Posledních NEWS (#SPPN10) – Je Čína Svobodná?

KryptoHodler vás pravidelně zásobuje pěknou řádkou novinek a informací z kryptosvěta. Dnes je středa, a to znamená, že je tu další díl našeho pravidelného přehledu SPPN. V dnešním díle se vás zeptáme: „Je Čína svobodná?”

Co to je?

NEWS jsou zajímavé aktuality a novinky zahuštěné do podoby krátkých článků. Účelem je nabídnout vám příjemný zážitek na našem webu. Můžete během několika minut denně sledovat aktuální dění v kryptosvětě. Nemusíte se prokousávat dlouhými odstavci omáčky a názorů redaktorů a vše podstatné si přečtete během chvilky.

Můžete využít web odběr kliknutím na zvoneček a mít o každé novince ihned info. Dále jsme zařadili SPPN. Středeční, resp sobotní, přehled posledních NEWS vychází i pro ty z vás, kteří z jakéhokoli důvodu odběr zapínat nechtějí, nebo si prostě rádi přečtou souhrn aktualit posledních dní.

SPPN

Začátek týdne se nesl ve znamení spíše negativnějších zpráv. Webem se šíří nový virus RAT Trojan, který se zaměřuje na uživatele kryptoměn. Opatrnost je na místě, stejně jako dodržování základních bezpečnostních zásad a opatření.

Komunita XRP už má dost neustálých propadů a požaduje, aby Ripple přestal dumpovat cenu. Šíří se petice. IOTA naopak vypsala grantový program za 5 milionů dolarů, který pomůže rozvoji projektu. Pozitivní zpráva pak přišla také od ICONu, který rozdá 3 mil. ICX za účast ve zkušebních volbách, nebo od Litecoinu, který obhájil, že pracují.

Čína se pomalu chystá na náhradu hotovosti centralizovanou státní digitální měnou. Digitální Jüan bude spuštěn již brzy, oznámila to tamní centrální banka. Mezitím v Hongkongu panují občanské nepokoje. Lidé protestují proti sílícímu vlivu Číny, proti vydávání lidí a za demokracii. Jedna demonstrantka byla policií zasažena do oka a zřejmě o něj příjde. Lidé tak protestují i proti tomuto násilí, symbolickým přelepením oka. Na ostrově roste zájem o Bitcoin.

Je Čína svobodná?

Co si o tom myslíte vy? Je v Číně svoboda, nebo zdejší vláda vytváří orwellovský svět? A jaký bude mít vliv na místní lidi spuštění státní “kryptoměny”? Uvrhne je to do ekonomické existenční nejistoty, že je vláda odstřihne, pokud “budou zlobit”? Napište nám do komentářů svůj názor, zda je Čína svobodná.

Ale zpět k NEWS. Mike Tyson je zakladatelem blockchainové platformy pro zápasníky. „Fight to Fame“ jim má pomáhat se prosadit, proslavit a obdržet spravedlivou odměnu. V citovaném vyjádření boxerská legenda hovořila o vášni do tohoto projektu.

Cardano se brzy dočká nového updatu v1.6. Oznámil to zakladatel Charles Hoskinson. A jedna dobrá zpráva přišla také pro Bitcoin, nyní ho bude podporovat kryptopeněženka integrovaná v některých mobilech Samsung.

Poslední zpráva z první poloviny týdne přichází od CEO Binance. Rozhodl se, že časem předá žezlo svému nástupci, který po něm šéfování centralizované burzy převezme. Dále prohlásil velmi bullish predikci, očekává totiž růst kryptomarketu na 1000násobek

.

Linky na jednotlivé články (NEWS:)

Pozor | Nový RAT Trojan Cílí na Uživatele Kryptoměn

Petice proti “Dumpování” XRP, Vývoj Litecoinu Pokračuje, IOTA – Grantový Program za 5 mil. $

Digitální Jüan | Spuštění Čínské Státní “Kryptoměny” se Blíží, Říká CB

ICON Rozdá 3 mil. ICX v Hodnotě přes 13,6 mil. Kč – Předběžné Hlasování 26. 8.

Mike Tyson je Zakladatelem Blockchainové Platformy „Fight to Fame“

Brave Browser se Rychle Rozrůstá – 230 000 Zapojených Vydavatelů

Charles Hoskinson: Cardano v1.6 Brzy, Samsung konečně Přidává Bitcoin

Hongkong Protestuje Proti Vydávání Lidí do Číny; Bitcoin Premium

CEO Binance: Kryptotrh udělá 1000násobek. CZ Plánuje Předat Žezlo

Kryptomarket

Momentálně je trh kryptoměn v korekci. Mohli jsme vidět, jak se Bitcoin pozastavil na ceně cca 10 500 $. V době přípravy článku však míří dolů, směrem k 10 000 USD. Altcoiny na propad Bitcoinu reagují většinou také propadem, jak jsme ostatně již dávno zvyklí. Zatím se však dominance BTC drží pod 70 %, aktuálně na 68,4 %. Ve hře by, v případě poklesu pod psychologických 10K, opět mohl být návrat k úrovním okolo 8 500 USD.

Týdeník: HODL | Korelace Bitcoinu s Jinými Aktivy je Neprůkazná

Závěr

Také začátek 33. týdne roku 2019 byl v kryptosvětě divoký a plný novinek a aktualit. Není se čemu divit, procházíme opravdu bouřlivým obdobím prudkého vývoje. Kromě toho jsme tu však měli také některé negativní zprávy. Bezpečnostní zásady v digitálním prostředí by, pokud jde o peníze, měly být dodržovány mnohem důkladněji.

A otázka v tomto díle zazněla opět také. Tak co si o tom myslíte vy? Je v Číně svoboda? Je tato země podle vašich informací spíše svobodná, nebo naopak? Napište nám to do komentářů.

 

-Kytka (fb stránka; decentralizované platformy: Steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Zapni si zvoneček, sleduj nás na Facebooku a přidej se do naší free HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *