Peter Brandt: Bull Trend Bitcoinu je Neporušený – Míří na 100 Tisíc $

Bull red, padá, Peter Brandt, news, bitcoin, analytik, trading, kurz, graf, bullish

Stále jsme v bull trendu, podle MA (klouzavý průměr) a aktuálně nesmíme propadnout pod 8 999 USD. Myslí si Peter Brandt, trader s desítkami let zkušeností, který přesně odhadl začátek downtrendu na začátku 2018.

Peter Brandt je bullish

Již dříve (v červnu) se uznávaný trader vyjádřil, že Bitcoin podle něj míří na 100 tisíc dolarů. Již tehdy používal týdenní klouzavý průměr (MA). Stejný indikátor mu nyní naznačuje, že bull trend Bitcoinu je neporušený. Měli bychom ve skutečnosti ještě otestovat MA, jako k tomu docházelo v letech 2015, 2016 a 2017, během posledního bull marketu.

Zelené šipky označují místa testování MA během posledního dlouhodobého uptrendu. Nyní k otestování musí teprve dojít. Peter Brandt říká, že je třeba se podívat na dlouhodobý graf. Co se na Bitcoinu odehrálo a stále ještě odehrává považuje Brandt za úžasné.

Advertisement

“Žádný jiný trh běhen mých 45 let obchodování neprošel parabolicky na log. grafu tímto způsobem. Bitcoin je trh jako žádný jiný.“

CZ, CEO Binance, je také bullish, pokud jde o celý kryptomarket. Nedávno se vyjádřil, že čeká 1000násobný růst trhu.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://dailyhodl.com/
https://dailyhodl.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.