Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Mike Tyson je Zakladatelem Blockchainové Platformy „Fight to Fame“

Boxerská Legenda Mike Tyson je zakladatelem a a předsedou výboru pro sport a soutěž blockchainového projektu „Fight to Fame.“

Mike Tyson – blockchain pro spravedlivé odměny

Jak píše Cointelegraph, „kultovní americký boxer Mike Tyson stojí na čele nové blockchainové platformy pro novou generaci bojovníků.” Vychází přitom z informací Venturebeat, kde stojí:

„Záměrem je umožnit novým bojovníkům udržet si více svých peněz, získat větší vliv a stát se superhvězdami s vlastními právy. Společnost pomůže těmto bojovníkům získat uznání prostřednictvím sociálních médií, reality TV, filmu, her, živých zápasů a sázek. Blockchain – průhledná a bezpečná decentralizovaná kniha – je jako lepidlo, které to vše drží pohromadě.”

Mike Tyson je zakladatelem a předsedou sportovního a soutěžního výboru. Kromě něj se ve zprávě uvadí další členové týmu:

  • Farzam Kamalabadi – generální ředitel a finanční expert.
  • Tim Smithe – televizní produkce a dvojnásobný vítěz ceny Emmy.
  • Stan Larimer – odborník na kryptoměny a blockchain.

 “Jako ostřílený bojovník chci mentorovat budoucí generace, zejména budoucí akční hvězdy, a ujistit se, že existuje cesta ke kariérnímu úspěchu a spravedlivé odměně.” Budování této globální platformy je moje vášeň.“

..Uvedl údajně Tyson. Cílem je objevit talentované zápasníky, kterým Fight to Fame pomůže se zviditelnit, získat vyšší a férovou odměnu, může je dostat do televize a filmu, atd. Narozdíl od UFC by zde měla být odměna spravedlivěji rozdělena.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://cointelegraph.com/
https://venturebeat.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *