Amazon Plánuje Postavit Reklamu na Blockchain

Reklama, Amazon, blockchain, news, práce, info, novinky, software, specialista, reklamy, reklamní, reklamní blockchain

Amazon zveřejnil nabídku práce pro specialistu, který by doplnil jejich „Reklamní FinTech tým.” Tato informace vede k závěru, že se technologický gigant zřejmě pokouší integrovat reklamu, resp. své reklamní působení, s blockchainem.

Amazon vyvíjí blockchainová řešení

To již není žádným tajemstvím, díky několika projektům, které již můžete znát. V květnu jsme vás například informovali o tom, že Amazon nabízí blockchain “na pár kliků”. Tato služby pro firmy se nazývá Amazon Managed Blockchain (AMB). Amazon k tomu použil platformy Ethereum a Hyperledger.

Další službou je pak například Quantum Ledger Database (QLDB). To je „plně spravovaná databáze ledger, která poskytuje průhledný, neměnný a kryptograficky ověřitelný protokol transakcí ve vlastnictví centrálního důvěryhodného orgánu.”

Reklamu na blockchain!

Nová pracovní nabídka pak hovoří o „Reklamním FinTech” týmu, do kterého hledají vedoucího softwarového inženýra s 8letou praxí v oblasti vývoje softwaru. Přičemž výhodou jsou zkušenosti s FinTech a nebo právě s reklamou. Dále uvádějí:

Advertisement

“Je to příležitost definovat technologické architektonické směřování “na zelené louce” pro reklamní činnost Amazonu pomocí technologie Blockchain.”

TIP: Česká Republika Plánuje Přísnější Kryptoregulace, Než Vyžaduje Brusel

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://www.coinspeaker.com/
https://aws.amazon.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.