Středa, 22 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Amazon Plánuje Postavit Reklamu na Blockchain

Amazon zveřejnil nabídku práce pro specialistu, který by doplnil jejich „Reklamní FinTech tým.” Tato informace vede k závěru, že se technologický gigant zřejmě pokouší integrovat reklamu, resp. své reklamní působení, s blockchainem.

Amazon vyvíjí blockchainová řešení

To již není žádným tajemstvím, díky několika projektům, které již můžete znát. V květnu jsme vás například informovali o tom, že Amazon nabízí blockchain “na pár kliků”. Tato služby pro firmy se nazývá Amazon Managed Blockchain (AMB). Amazon k tomu použil platformy Ethereum a Hyperledger.

Další službou je pak například Quantum Ledger Database (QLDB). To je „plně spravovaná databáze ledger, která poskytuje průhledný, neměnný a kryptograficky ověřitelný protokol transakcí ve vlastnictví centrálního důvěryhodného orgánu.”

Reklamu na blockchain!

Nová pracovní nabídka pak hovoří o „Reklamním FinTech” týmu, do kterého hledají vedoucího softwarového inženýra s 8letou praxí v oblasti vývoje softwaru. Přičemž výhodou jsou zkušenosti s FinTech a nebo právě s reklamou. Dále uvádějí:

“Je to příležitost definovat technologické architektonické směřování “na zelené louce” pro reklamní činnost Amazonu pomocí technologie Blockchain.”

TIP: Česká Republika Plánuje Přísnější Kryptoregulace, Než Vyžaduje Brusel

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://www.coinspeaker.com/
https://aws.amazon.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *