Neděle, 25 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Česká Republika Plánuje Přísnější Kryptoregulace, Než Vyžaduje Brusel

Podle zprávy u Hospodářských novin chce mít Česká republika ještě přísnější pravidla a regulace kryptoměn, než jaké stanovuje EU.

Česká republika plánuje přísná opatření pro kryptoměny

Pátou směrnici EU jsou členské státy nuceny začlenit do svých příslušných vnitrostátních právních předpisů do 20. ledna 2020. Naše politická scéna nyní přichází s tím, že budeme mít ještě přísnější pravidla, než jaké vyžaduje Brusel. Co se týče samotné směrnice, ta sama o sobě stanovuje přísnější regulační dohled na kryptoburzy, směnárny a poskytovatele peněženek.

Dále evropští politici chtějí přísnější požadavky na transparentnost a omezují anonymní platby. Česká republika však posunula regulační opatření dál a stanoví přísnější pravidla např. pro kryptoměnové podniky. Některé z nich by dle směrnice EU nevyžadovaly tak rozsáhlý dohled, jaký jim chystají naši politici.

Jak píšou Hospodářské noviny, naši politici plánují přísnější regulace kryptoměn. Co přesně nás čeká, však ještě není jisté. Určitým náznakem je masivní pokuta až půl milionu Kč, pokud by dotyční „nezaregistrovali své operace u státního živnostenského úřadu.” 

 

UPDATE: Co Znamená Plánovaná Implementace Směrnice EU pro Český Kryptosvět?

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://cointelegraph.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *