Ripple Žádá Americkou Vládu o Spravedlivé Kryptoregulace – Zasedne již Zítra

0
news, xrp, ripple, kryptoměny, voda, novinky, regulace, kryptoregulace, kryptonoviny, kryptoaktiva, zprávy, novinky, aktualitky

Ve svém otevřeném dopise Ripple žádá vládu USA o spravedlivé a mírné kryptoregulace. Již zítra, 30. července, budou zasedat a diskutovat o „prozkoumání regulačních rámců pro digitální měny a blockchain.“

Spravedlivé kryptoregulace

..By si přál Brad Garlinghouse, šéf Ripple, společnosti stojící za kryptoměnou XRP. Jménem své společnosti apeloval na americkou vládu v otevřeném dopise. Američtí zákonodárci budou ohledně kryptoregulací jednat 30. července. Garlinghouse se je pokusil poněkud obměkčit po nedávném přiostření, kdy řada politiků zaujala poněkud nevraživý postoj v reakci na korporátní kryptoměnu Libra.

 “Žádáme vás, abyste podpořili regulaci, která neznevýhodňuje americké společnosti využívající tyto technologie k odpovědné inovaci, a která klasifikuje digitální měny způsobem, který rozpoznává jejich základní rozdíly – nenamaluje je ‘širokým štětcem’.”

V dopise žádajícím o mírné kryptoregulace dále vyzdvihoval Bitcoin, který uspěl, protože „odstranil potřebu důvěřovat jakékoli straně zapojené do transakčního procesu.” Také zmínil, že USA je nyní centrem mediální pozornosti ohledně toho, jak bude reagovat na inovativní odvětví. A dále uvedl následující:

„Nepovažujeme za samozřejmost zásadní úlohu centrálních bank při vydávání měn a nastavení měnové politiky ve shodě s komplexní dynamikou ekonomik po celém světě. Po celá staletí jsou vlády pro tuto práci dobře vhodné, protože prvořadým předpokladem pro přijetí jakékoli měny je důvěra.“

Advertisement

Dříve jsme vás informovali o kryptoregulačním týmu ve státě New York, který mezi svých 13 členů přijal ředitele Ripple pro regulační vztahy Ryana Zagone.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://cointelegraph.com/

Advertisement

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *