Ministerstvo Obrany USA Experimentuje s Bitcoinem a Vytváří Platformu

0
news, armáda, usa, voják, ministerstvo, obrany, uniforma, blockchain, kryptoměny, bitcoin, novinky, aktuality, bleskovky

Agentura pro pokročilý obranný výzkum (DARPA), jedna z agentur patřící pod Ministerstvo obrany USA, experimentuje s blockchainem Bitcoinu.

US Ministerstvo využije Bitcoin

DAPRA odpovídá za vývoj vznikajících technologií pro použití americkou armádou. Nyní zkoumá to, jak může blockchain zlepšit přenos šifrovaných zpráv. US Ministerstvo obrany o tom píše ve svém 72stránkovém dokumentu Strategie digitální modernizace. Zde se mimo jiné uvádí:

Agentura pokročilých výzkumných projektů obrany (DARPA) začíná experimentovat s blockchainem a vytvářet účinnější, robustnější a bezpečnější platformu pomocí protokolu blockchain, který umožní personálu odkudkoli přenášet zabezpečené zprávy nebo zpracovávat transakce, které lze sledovat prostřednictvím mnoha kanálů decentralizované účetní knihy.”

V dokumentu je zdůrazněn přínos a užitečnost blockchainové technologie Bitcoinu. Vyzdvihována je například bezpečnost a odolnost vůči chybám. Aplikace, kterou vytvářejí, má sloužit různými způsoby. Uvádí se „usnadnění komunikace mezi jednotkami a velitelstvím a přenosu informací mezi zpravodajskými důstojníky a Pentagonem.” Kromě toho se DAPRA také pokouší vyvinout „nezachytitelný kód

Advertisement
.”

TIP: Smart City | Dubai – Arabský Blockchainový Ráj v Poušti

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

Advertisement

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *