Středa, 22 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Hacken | “White Hat Hackeři” migrují na síť VeChainThor (VET)

Komunita tzv. “White Hackers” či “White Hat Hackers”, česky bílých hackerů, se se svým ERC-20 tokenem Hacken (HKN) stěhují na blockchain VeChainThor (VET).

Hacken míří na VeChain

Nedávné zprávy ohledně úniku KYC dat z burz nám opět ukázaly reálné nebezpečí, které představují hackeři. Etičtí hackeři, chcete li hackeři s bílým kloboukem, stojí na druhé straně a pomáhají např. zabezpečovat weby.

Hacken provozuje platformu HackenProof, která umožňuje vývojářům v prostoru blockchainu zajistit, aby jejich projekty byly bezpečné. Uvádí, že snaha stavět vlastní protokoly blockchainu může vést k enormnímu počtu útoků hackerů, v případě nedostatku silných vývojářů.

Tito hackeři řekli, že si VeChainThor vybrali pro jeho vynikající bezpečnost, technologii a kvůli rostoucímu ekosystému. Nyní se HKN kompletně přesune na síť VET. Podle oznámení:

„V posledních dvou letech se na platformě Hackenproof Bug Bounty Platform, která s pomocí komunity vyústila v prvotřídní etické hackery, chrání více než 200 společností a projektů, včetně Ministerstva obrany USA, AirAsia a TradingView.

Hacken je také jediným partnerem v oblasti kybernetické bezpečnosti organizace Data Accountability & Transparency Alliance (DATA). DATA je aliance spoluzakládaná společností Coinmarketcap.com, jejíž členy jsou 23 hlavní burzy kryptoměny a Hacken jako jediná strategická entita.“

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *