Hacken | “White Hat Hackeři” migrují na síť VeChainThor (VET)

Hacken, hacker, white hat, etický hacker, VeChain, Thor, news, kryptoměny, blockchain
Advertisement

Komunita tzv. “White Hackers” či “White Hat Hackers”, česky bílých hackerů, se se svým ERC-20 tokenem Hacken (HKN) stěhují na blockchain VeChainThor (VET).

Hacken míří na VeChain

Nedávné zprávy ohledně úniku KYC dat z burz nám opět ukázaly reálné nebezpečí, které představují hackeři. Etičtí hackeři, chcete li hackeři s bílým kloboukem, stojí na druhé straně a pomáhají např. zabezpečovat weby.

Hacken provozuje platformu HackenProof, která umožňuje vývojářům v prostoru blockchainu zajistit, aby jejich projekty byly bezpečné. Uvádí, že snaha stavět vlastní protokoly blockchainu může vést k enormnímu počtu útoků hackerů, v případě nedostatku silných vývojářů.

Tito hackeři řekli, že si VeChainThor vybrali pro jeho vynikající bezpečnost, technologii a kvůli rostoucímu ekosystému. Nyní se HKN kompletně přesune na síť VET. Podle oznámení:

„V posledních dvou letech se na platformě Hackenproof Bug Bounty Platform, která s pomocí komunity vyústila v prvotřídní etické hackery, chrání více než 200 společností a projektů, včetně Ministerstva obrany USA, AirAsia a TradingView.

Hacken je také jediným partnerem v oblasti kybernetické bezpečnosti organizace Data Accountability & Transparency Alliance (DATA). DATA je aliance spoluzakládaná společností Coinmarketcap.com, jejíž členy jsou 23 hlavní burzy kryptoměny a Hacken jako jediná strategická entita.“

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.