Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

ICON Rozdá 3 mil. ICX v Hodnotě přes 13,6 mil. Kč – Předběžné Hlasování 26. 8.

Nadace ICON oznámila, že v rámci předběžných voleb zástupců (tzv. “P-Rep”) motivuje k účasti tím, že rozdá 3 mil. ICX. Volit může každý hodler, resp. uživatel peněženky ICONex.

ICON rozdá 3 mil. ICX

„Předběžné hlasování je významnou aktivitou při výběru nejkvalifikovanějších P-Reps sítě ICON Network,” uvádí nadace v oznámení. V září tohoto roku začíná „nová éra,” kdy se budou v síti ICONu volit veřejní zástupci. Těch bude celkem 100, přičemž pouze 22 nejlépe hodnocených se bude podílet na tvorbě bloků a ověřování transakcí. 

Předběžné hlasování začne 26. 8. 2019 a bude probíhat až do září, kdy proběhnou “ostré” volby. Zůčastnit se může každý, kdo drží mince ICX. Je třeba mít nainstalovanou peněženku ICONex, která pro účely voleb získá nové rozhraní.

  • Uživatelé mohou hlasovací sílu svých mincí procentuálně rozdělit až na 10 P-Reps
    .
  • V peněžence ICONex hlasujete přes volbu “STAKE” a následně “VOTE”.

Za účast v předběžných volbách mezi hodlery bude rozdělena odměna 3 mil ICX v celkové hodnotě asi 13,6 mil. Kč. Rozdělením mincí kromě motivace dochází také k rozdělení hlasovací síly, zvýšení decentralizace a snížení množství ICX ve vlastnictví nadace. Navíc si od zkušebního období slibují, že zabrnání centralizaci sítě v rukou pouze několika zástupců.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://www.cryptoninjas.net/
https://icon.community/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *