Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Wesley Snipes Uvádí – Tokenizovaný Filmový Fond “Daywalker Movie Fund“ (DMF)

$ 25milionový tokenizovaný fond “Daywalker Movie Fund“ (DMF) se chystá vstoupit na kryptomarket. Bude investovat do filmů a televizních pořadů, které vytvoří Wesley Snipes a jeho produkční studio Maandi House.

Wesley Snipes uvádí tokenizovaný filmový fond

“Daywalker Movie Fund“ (DMF) bude mít své security token offering (STO) – prvotní nabídku tokenů. Díky tomu by investoři měli mít snadnější vstup do fondu. Investovat mohou instituce, hollywoodští producenti, ale především i běžní filmoví fanoušci. DMF Token bude investorům vyplácet podíl na zisku z produkce fondu a poskytne další výhody, jako jsou pozvání na premiéry, apod. Zisky by však zároveň měly být reinvestovány pro zvýšení hodnoty tokenů.

  • “Security” token je kryptoměnová (tokenizovaná) obdoba akcie. Díky své investiční povaze obvykle podléhá více regulacím.
  • Druhý typ – “utility” token
    má určitou užitečnost a lze ho použít v rámci určitého projektu, např. na nákup specifické služby. Utility by neměl primárně sloužit jako investice.

O STO tokenizovaného fondu DMF se postará Lichtenštejnská Cryptoassets Exchange (LCX). Tato burza fond tokenizuje, nabídne na své platformě k prodeji DMF tokeny a rovněž se postará o ověření identity investorů. Wesley Snipes bude mít k řízení fondu po svém boku investiční komisí profesionálních správců fondů. Hvězda to popsala jako možnost, jak díky tokenizaci umožnit fanouškům, aby se stali nepřímými koproducenty.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://cointelegraph.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *