Chytrý Krypto Telefon – LG Reaguje na Konkurenční Mobil Samsung Klaytn

Telefon, Chytrý, Krypto, mobil, LG, Samsung, Klay, v telefonu, kryptoměny, blockchain, dapps

Kryptoměnový a blockchainový chytrý telefon není slovní spojení ze sci-fi filmu. Naopak, první mobily podporující kryptoměny a související technologie vč DApps jsou již v prodeji. Samsung nedávno uvedl novou verzi a LG na to chce reagovat.

LG a konkurenční krypto telefon od Samsungu

Je tomu asi týden co Samsung vydal novou edici svého smartphonu Galaxy Note 10 se zabudovanou kryptopeněženkou. Mobil nese označení Klaytn a prodává se v Jižní Koreji. Dokonce s jeho zakoupením zákazníci rovnou získají určité množství kryptoměny Klay. KlaytnPhone je dalším krokem k rozšíření masového přijetí kryptoměn, kterému Samsung svými krypto telefony napomáhá.

Reakce konkurenční společnosti LG na sebe nenechala dlouho čekat. Řekl to nejmenovaný zaměstnanec LG. Podle něj už společnost spolupracuje s vývojáři DApps. Mezi decentralizované aplikace jak známo patří také některé kryptopeněženky. Uvedl:

„Společnost LG bude pravděpodobně reagovat na inovační iniciativu společnosti Samsung.“

Je to sice poměrně nejasné a zatím nepotvrzené info, ale je v souladu s kryptofriendly náladou v celém odvětví technologických společností a výrobců elektroniky. Tu mimochodem nedávno potvrdil také Apple

Advertisement
. Řeč je o vyjádření viceprezidentky Apple Pay Jennifer Baileyové, která řekla, že Apple věří, že kryptoměny mají potenciál. Je tedy poměrně pravděpodobné, že se dočkáme dalších produktů – krypto chytrých telefonů.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://cointelegraph.com/
https://www.coindesk.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.