Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Highlight série Týden na trzích hodlerského webu a zakončení bullish plavby proti toku slz a hysterie na trhu

Jak vysoko Bitcoin rostl během bull marketu, tak hluboko se může propadnout v bearish fázi cyklu. Výprodeje a tekoucí krev nabízí příležitosti k budování portfolí za předpokladu, že se Bitcoin a s ním i celý kryptomarket nakonec vymaní a odstartují další cyklus.

Měsíce a roky krve, abyste mohli zakusit slávu týdnů jízdy na vrchol cyklu. To je v kostce podstatou dlouhodobého investorství do Bitcoinu a altcoinů. Mnoho bolesti mezitím smete mnohé obchodníky, protože tím je kryptomarket již pověstný.

Investoři do kryptoměn to zažívají ve zrychlené podobě. Vše se děje mnohem rychleji u BTC, než na tradičních trzích. Být u toho je svým způsobem okouzlující. Zároveň je to nezřídka kdy brutální.

Vítejte v nehostinném světě kryptoměn v době ochladnutí zájmu a zdánlivě nekonečné konsolidace. V dobách, kdy malá jiskra naděje střídá další bolest. Úspěch na kryptotrhu souvisí s pěknou dávkou trpělivosti a dodržováním strategie bez ohledu na okolnosti a black swan události.

Série Týden na trzích kladla důraz na dlouhodobý cyklus a měla bullish nádech, který však nebyl přikrášlený naivitou nebo iluzí nekonečného růstu. Stejně silně, jako zaznívaly krásné až snivé dlouhodobé cenové cíle, čtenáři mohli vnímat jejich nejistotu, nezaručenost a určitou zdravou skepsi.

Věříme, že tento koncept vyčníval z řady obdobných článků zaměřených na cenu Bitcoinu svým nevypočítavým chladným přístupem k informacím, které se snažil předat. Nešlo o další díl do počtu, ani o koncept přesně nalinkovaný na základě dosažení maximálního počtu kliků. Snaha zaujmout všechny šla často do pozadí, když jsme zdůranovali, že trhy určitě nejsou pro každého a nic zde není zadarmo. Zisky hodlerů jsou vykoupeny mnoha týdny, měsíci a roky odříkání, trpělivosti a nezřídka i investorské krve.

Kryptotrhy jsou nejzajímavější pro ty, kteří myslí dlouhodobě, vnímají cykly, a to, co se během nich v kryptosvětě mění. Na ty nejzajímavější novinky a změny se zaměřuje většina našich článků. Zůstaňte s námi a dozvíte se více. A pokud se vám líbil volně pojatý seriál Týden na trzích, dejte nám o tom laskavě vědět v komentářích, ať se necítíme osamělí. Nebo nám můžete poslat donate, podpořit nás a pomoct nám tak nadále rozvíjet tento web.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *