Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

HODL | Čekají Nás Skvělé Časy! Bitcoin naznačuje velkou sílu

Přátelé, vítejte na webu KryptoHodler.cz. Opět tu máme nedělní večer, kdy na Hodlerovi již tradičně vychází náš týdeník HODL. Kryptomarket se zatím zastavil na silné rezistenci cca 250 miliard dolarů a Bitcoin se drží na 8 tisících USD. Pojďme se dnes trochu zasnít a zároveň zamyslet nad tím, kde může být Bitcoin za pár let. V dnešním článku bych vám chtěl dodat trochu pozitivity. Jsme totiž na dobré cestě a čekají nás skvělé časy, které některé z nás dovedou až k finanční svobodě.

Trading je zajímavý, ale HODL je správná odpověď

Jako hodler sleduji chování Bitcoinu již dlouhou dobu. Jsem zde každý den, píšu pro vás články, sleduji grafy a investuji svůj kapitál, který je stejně jako ten váš omezený. A řeknu vám, co mi dělá radost. Jsou to lidé v naší komunitě, kteří se dokážou pozitivně vyjádřit o Bitcoinu, resp. o kryptoměnách, a dodat ostaním nadšení.

A to nejen teď, když cena roste. Někteří si zachovali pevnou naději a pozitivitu i během loňského downtrendu, kdy jsme zažívali velké propady cen kryptoměn. Klobouk dolů před každým, kdo i přes to dokázal lidi nadchnout a uklidnit, že se neděje nic neobvyklého a opět zažijeme růst na nové maximum.

Čekají nás skvělé časy

Zkušenost ročního downtrendu je cenná škola. Já sám vidím na sobě, jak mě to zocelilo a kolik mi to dalo zkušeností, které by mě žádná jiná škola nemohla naučit. Kryptoměny mi opravdu daly hodně a zároveň jsem to já, kdo dal hodně kryptoměnám. Svůj čas, své úsilí, svou důvěru a v neposlední řadě své peníze.

Nyní se pomalu blíží doba, kdy nám to kryptoměny bohatě vrátí. Pokud ještě nemáte Bitcoin, možná brzy přijde ten čas, kdy vás FOMO přinutí nakoupit. Až Bitcoin poroste nad 20 tisíc dolarů a pomalu se začne dostávat výš, bude hodně lidí nakupovat. Někteří z nich možná i vydělají.

Já věřím, že naši čtenáři budou patřit mezi ty, kterým se to určitě podaří. A myslím si, že nás čekají opravdu zajímavé časy. Bitcoin nám opět ukazuje svoji sílu a cyklus je přitom teprve na začátku. Jak jsme informovali na našem facebooku, může nastat korekce, přičemž jsme si vyznačili případné nákupní zóny pro případ, že by Bitcoin klesl.

Taky nás ale může čekat růst až na dlouhodou trendline (na grafu horní černá trendline – aktuálně rezistence), tedy cca na cca 12 tisíc dolarů a více, a teprve pak může dojít ke korekci. Zajímavá je reakce grafu na spodní zeleně vyznačenou trendline, naznačující možný scénář, že se Bitcoin bude nějakou dobu držet lehce nad, podobně jako to můžeme vidět v letech 2015 – 2017. To by znamenalo krásný konstantní růst, který by mohl opět vyvrocholit v exponenciální bull run.

btc, dlouhodobý, graf, trendline, růst, cyklus

Dlouhodobý cyklus Bitcoinu

Několik cyklů jsme již zažili. Vypadá to tak, že Bitcoin nejdřív pěkně pomalu roste, což naposledy trvalo více než rok. Potom se růst exponenciálně zrychlil a zažili jsme brutální bull run. Přestože jsme připraveni na to, že další vrchol bude opět až za několik let, nemusí to tak vůbec být.

Bitcoin naznačuje velkou sílu

Na logaritmickém grafu BTC vidíme, že vzdálenost mezi dvěma předchozími ATH byla asi 4 roky. Tak dlouho trvalo, než se Bitcoin z 1150 dolarů dostal dokonce až na cca 150 dolarů a následně vytvořil vrchol na 20 tisících USD.

No předtím jsme tu měli ATH na přibližně 250 dolarech, pád na 45 USD a nový vrchol 1150 USD. A jak dlouho tohle vše trvalo? Necelých 8 měsíců roku 2013. Přiznejme si, že nemáme nejmenší ponětí, jak silný Bitcoin momentálně je a jak rychle nás dopraví na nový vrchol dlouhodobého cyklu.

Může to trvat roky, ale můžou to být pouhé měsíce

Otázkou není, jestli, otázkou je, kdy. Jsem si celkem jistý, a to vzhledem k vývoji kryptoměn, který je velmi bouřlivý, že se minimálně ještě jednoho prudkého růstu na mnohem vyšší hodnoty dočkáme. Predikce se různí, nicméně takových 90 tisíc za BTC není vůbec nereálná částka a může to být i mnohem více.

Pokud tomu věříte, stejně jako já, držte kryptoměny a počkejme si na to společně. Jsme hodleři a nikdo nám nemusí říkat, co máme dělat. Bitcoin a řada dalších kryptoměn nás odmění, tím jsem si jistý. Zažijeme společně neuvěřitelné období a skvělé časy, kdy budou kryptoměny trhat rekordy a my budeme při tom.

-Kytka (fb stránka; decentralizované platformy: Steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Sleduj nás na Facebooku, dále třeba na Instagramu a přidej se do naší diskuzní HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *