Pondělí, 17 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

„Hodleři, Amazonie Vás Potřebuje!” Volá Nadace Rainforest Foundation US (#CryptoFireFighter)

Nadace Rainforest Foundation US, jejíž spoluzakladetelem je známý hudebník Sting, volá hodlery a celou kryptokomunitu na pomoc, kterou potřebuje ohněm zasažená Amazonie.

Hodleři, Amazonie Vás Potřebuje

Tak zní nadpis příspěvku na webu nadace Rainforest Foundation US ze 4. září. Je namířen přímo do našich řad, tedy do pozornosti hodlerům a kryptokomunitě. Nadace nás žádá o příspěvek na pomoc k záchraně ohněm zasažené Amazonie, který je možné (ZDE) odeslat pomocí Bitcoinu, Etherea, Litecoinu a Bitcoinu Cash, přičem uvítají i příspěvky v jiné kryptoměně.

Pakliže tedy můžete, odešlete svůj dar na pomoc ohněm zasaženého amazonského tropického deštného pralesa a poraďte se s nejbližším účetním nebo daň. poradcem o možnosti odpočtu daru z daní. Také můžete sdílet tento článek nebo příspěvek nadace. O této katastrofě jste již jistě slyšeli mnoho. Nadace Rainforest k tomu uvádí, že:

„od nástupu Bolsonara do úřadu v lednu vzrostlo odlesňování v brazilské Amazonii o 75 % a lesní požáry v brazilské Amazonii se ve srovnání s minulým rokem zdvojnásobily. Jako strážci našich deštných pralesů, zvířat a lidí spolupracujeme s The Giving Block na vytvoření koalice krypto sponzorů, dárců a mediálních partnerů, kteří pomohou zastavit tuto devastaci.”

Nadace dále hovoří o svých pokusech o tvorbu vlstní kryptoměny a účasti v kryptokomunitě, o což dlouhodobě usilují. Nyní vyvíjejí pilotní projekt blockchainové transparentnosti s Regen Network, který umožňuje dárcům sledovat naši práci v amazonském deštném pralese a odměňovat místní komunity, které chrání své lesy, pomocí kryptoměn.” V příspěvku nadace, která prosí nás hodlery o pomoc při záchraně Amazonie, dále stojí tato silná slova:

„Potřebujeme inovativní řešení a nikdo není inovativnější než uživatelé kryptoměn. Už dlouho víme, že kryptokomunita má moc změnit svět. Doufáme, že nám to pomůžete udělat, když se zapojíte do naší koalice #CryptoFireFighter.“

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://www.coindesk.com/
https://rainforestfoundation.org/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *