Neděle, 25 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Hrozící BULL TRAP na obzoru s ohledem na možný scénář SELL THE NEWS na Bitcoinu, říká analytik The Flow Horse

Analytik The Flow Horse hovoří o potenciálním výprodeji na trhu s Bitcoinem, odkud by se klasicky přesunul také na širší kryptomarket, jako událost typu Sell the news.

  • Bull trap, neboli býčí past je scénář, kdy náhlý pohyb trhu nahoru naláká tradery do long obchodních pozic, aby je následný silný pohyb opačným směrem donutil utéct ze svých tradů v hluboké strátě, nebo se nechat zlikvidovat.

Pseudonymní analytik The Flow Horse na X, kde má bezmála 200 tisíc sledujících, uvádí, že většina účastníků trhu se zdá být stále velmi optimistická ohledně bitcoinů (BTC) a kryptoměn, a to i po masivní likvidační události, ke které došlo začátkem tohoto týdne. Myslí si, že past je nastražena.

Jsem opatrný v tom, jestli všichni neberou včerejší likvidace longů jako signál k tomu, být znovu velmi býčí, když jsme na prahu toho, co by mohlo být velkou událostí typu sell-the-news, uvedl.

Na trh s Bitcoinem má silný vliv znovuobjevené FOMO okolo případného schválení spotových bitcoinových ETF. Spekulace ženou cenu vzhůru, ale v případě přijetí by teoreticky mohl nastat zmíněný sell-the-news moment.

  • Sell the news je scénář, kdy se trh zdánlivě chová nelogicky a po nějaké očekávané pozitivní události jde cena paradoxně dolů. Je to způsobeno výběrem zisků obchodníků, kteří si vsadili na růst s ohledem na pozitivní fundament.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *