Pondělí, 24 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Jak velký transfér bohatství a mladší generace ovlivní trh kryptoměn? Až 225 miliard USD, říká Mike Novogratz

Starší generace střídají mladší, které jsou otevřenější ke kryptoměnám a novým technologiím. To by mohlo i podle slavného investora Mike Novogratze přinést stovky miliard dolarů do trhů digitálních aktiv.

Generální ředitel a zakladatel Galaxy Digital Mike Novogratz věří, že po převodu bohatství na další generaci by mohlo do Bitcoinu a dalších kryptoměn proudit 225 miliard dolarů.

Novogratz tento předpoklad sdílel na X, kde má cca 462 tisíc sledujících. Investor zakládá na předpokladu, že mileniálové a zoomeři mají větší sklon investovat do digitálních aktiv než boomeři.

Uvedl:

Tohle významně ovlivní BTC a další digitální aktiva. Mladí lidé prokázali, že lépe rozumí digitálním aktivům, a prokázali ochotu investovat do tohoto odvětví. Jak bohatství přechází z jedné generace na druhou, do digitálních aktiv by mohlo proudit až 225 miliard dolarů.

To bude mít také hluboký dopad na sociální a politickou scénu USA. Digitální aktiva byla vždy revolucí mladých lidí a budou se dívat na vůdce a politiky, které reprezentují jejich názory.

Podle zakladatele Galaxy Digital budou mít mladší generace možnost hlasovat nejen politicky, ale i penězi. Zejména poté, co údajně získají přibližně 84,4 bilionu dolarů, které mají přejít z baby boomerů na mileniály a generaci Z.

Novogratz čerpal z nové zprávy své společnosti, která uvádí:

Pokud by k velkému převodu bohatství došlo dnes, odhadujeme, že na kryptotrhy by proudilo přírůstkových 160 až 225 miliard dolarů na základě vyšší míry přijetí této technologie mladšími generacemi ve srovnání s baby boomers.

Vzhledem k tomu, že se očekává, že většina bohatství drženého boomery a staršími generacemi bude do roku 2045 předána mladším generacím, náš odhad naznačuje, že dopad Wealth Transferu může vést k dennímu přírůstkovému nákupnímu tlaku na kryptotrhu ve výši 20 až 28 milionů USD po dobu příštích 20 let.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *