Pondělí, 17 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Integrace kryptoměn na sociální síti Twitter je “no brainer”

Krypto platby na Twitteru jsou věc, o které nový majitel Elon Musk vůbec nebude přemýšlet, prostě to udělá.

Twitter určitě integruje kryptoměny

Bude to Doge, bude to snad BTC, nebo vlastní coin sociální sítě Twitter? To zatím nikdo neví. Musk tak opět nutí lidi spekulovat, což se zdá být oblíbená pozice miliardáře.

V novém Twitter Spaces, který pořádá Mario Nawfal, šéf Tesly, SpaceX a Twitteru hovořil o svém nejmladším přírůstku. Jeho vize sociální sítě zahrnuje kryptoměny.

WeChat má spoustu funkcí, které by Twitter měl mít. Pro Twitter je tak trochu no brainer mít platby, jak fiat měnu, tak kryptoměnu, a aby to lidé mohli snadno a jednoduše používat.

Brazílie legalizuje krypto jako platební metodu v zemi

Zatímco lidé spekulují o možné nativní kryptoměně Twitteru, Musk se vyhýbá zmínce o jakémkoli konkrétním coinu či tokenu. Ohledně významu nejmenované kryptoměny pro ekonomiku jako takovou uvedl:

Myslím si, že v budoucnu bude mít kryptoměna svou roli, aniž bychom mluvili o nějaké konkrétní krypto minci, jako prostředek k zajištění toho, aby se peněžní systém úplně nezkazil. V podstatě poskytuje konkurenci systému fiat. Takže pokud se systém fiat stane příliš restriktivním, kryptoměny porostou.

Svou řeč nový majitel Twitteru uzavřel tím, že zpochybnil jakýkoli význam CBDC. Musk řekl, že to, zda si banky vytvářejí nějaké vlastní kryptoměny, je podle něj poněkud irelevantní. 

Lidé budou používat kryptoměny, o kterých si myslí, že časem narostou na hodnotě, a nebudou používat ty, které ne, poznamenal.

 

Elon Musk tvrdí, že SBF daroval Demokratické straně více než 1 miliardu dolarů

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *