Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Investoři oslavili vzestup tržní kapitalizace kryptoměn nad 2 biliony dolarů! Držela se pod od dubna 2022

Tržní kapitalizace kryptomarketu se poprvé od dubna 2022 vrátila nad úroveň 2 bilionů dolarů. Došlo k tomu poté, co se trh s kryptoměnami během několika posledních měsíců více než zdvojnásobil, v čele s prudkým nárůstem Bitcoinu.

Růst celkové tržní kapitalizace kryptoměn na aktuální hodnotu 2,15 bil. USD podpořily konzistentní přílivy do spotových bitcoinových ETF fondů, ale i samotná fáze trhu, kterou někteří analytici jako Rekt Capital označili jako předhalvingovou rally.

The Kobeis si Letter po růstu Bitcoinu nad cenovku 56 tisíc dolarů na X zdůraznil, že se za tuto cenu naposledy obchodoval v listopadu 2021, tedy před více než 2 lety.

Od roku 2022 hlavní kryptoměna posílila o více než 250 %, Díky tomu si jen samotná tržní kapitalizace Bitcoinu, vyjádřená jako násobek ceny a množství jednotek, připsala 700 miliard dolarů.

Zpravodaj na X dále připomněl, že jen před pár týdny bylo schválení bitcoinových ETF vyhodnoceno jako „sell the news event.” Po výprodeji aktuálně není ani památky a hlavní kryptoměna za první dva měsíce roku 2024 rostla o téměř 30 %.

Ačkoli se nálada investorů rychle zlepšila a začala převládat chamtivost nad strachem, The Kobeissi Letter uvedl, že tentokrát to vypadá mnohem méně jako rally založená na hypu. Investoři se opět poohlížejí po milníku 100 000 dolarů za BTC.

Další:

Kryptoburza BitForex zastavila výběry a odmlčela se na 3 dny! Hlášeny jsou podezřelé transakce i chování platformy

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *