Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Token Serenity Shield prodělal extrémní propad o brutálních 99 % po vykradení týmové MetaMask peněženky

Do strmého propadu se dostal token Serenity Shield (SERSH), který v mžiku ztratil téměř veškerou svou hodnotu. Tým uvedl, že pracuje na přesunu veškeré likvidity do zcela nové chytré smlouvy tokenu.

Serenity Shield, token zaměřený na dědičnost kryptoměn, klesl přibližně o 99 %. K brutálnímu pádu ceny tokenu došlo po bezpečnostním incidentu, který se týkal samotného týmu.

Podle oznámení došlo v jedné z týmových peněženek MetaMask k neoprávněnému výběru přibližně 6,9 milionu tokenů SERSH v hodnotě 5,6 milionu dolarů v době útoku.

Vývojáři krátce po krádeži oznámili, že se pozastavují všechny obchody, vklady a výběry SERSH na centralizovaných burzách. Nyní pracují na tom, aby projekt přivedli k životu v rámci nového smart kontraktu.

V reakci na nedávné události kolem tokenu SERSH a spekulace ohledně jeho cenového vývoje chceme objasnit probíhající situaci.[…] Došlo ke kompromitaci jedné z našich peněženek Metamask, která drží likviditu pro token SERSH, což vedlo k převodu 7 milionů tokenů SERSH do neznámé peněženky třetí strany. Následně tento incident vedl ke znatelnému poklesu ceny tokenu, jak si mnozí z vás mohli všimnout, uvedl tým projektu a dodává:

Po zralé úvaze a diskuzích s našimi poradci a partnery jsme se rozhodli token SERSH znovu uvést na trh s novým smart kontraktem. Toto rozhodnutí je v souladu s naším závazkem zodpovědně chránit zájmy naší komunity a minimalizovat vystavení bezpečnostnímu incidentu.

Tým také varoval, že zatímco ti, kteří drželi SERSH před incidentem, obdrží nové tokeny v poměru 1:1, totéž se nemusí týkat těch, kteří by si je zakoupili nyní. Vývojáři doslova uvádí:

Vezměte prosím na vědomí, že všechny transakce provedené po časovém snapshotu nebudou mít na tuto výměnu nárok a bude se to týkat pouze nákupů na DEX.

K bezpečnostnímu incidentu došlo 27. února v 9:11 UTC. Cena SERSH nejdříve mírněji klesala asi pět hodin a následně během pěti minut klesla o 99 % z 0,565 dolaru na 0,009 dolaru. Později se propad ještě více prohloubil o dalších zhruba 50 %.

Další:

Analytik Ali Martinez předpovídá 11 500% nárůst ceny memecoinu Dogecoin (DOGE) a hlásí korekci Cardana

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *