Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Jak dopadne sázka ředitele Real Vision? Raoul Pal má 80 % veškerého kryptoměnového portfolia v Solaně (SOL)

Až budeme za rok nebo dva hodnotit velké predikce z kryptosvěta, bývalý vedoucí pracvník Goldman Sachs bude určitě v čele za svou odvážnou sázku na jediný altcoin.

Makroguru Raoul Pal odhalil, v čem má aktuálně největší podíl ze všech investic na kryptomarketu. Spoluzakladatel a CEO Real Vision vehementně sází na jednu minci.

„Jsem z 80 % v SOL,” uvedl Pal a dodává:

Všechny mé ETH jsou nyní v NFT (nezaměnitelné tokeny), kupoval jsem špičkové umělecké NFT. Pak mám spoustu portfolia ve fondu hedgeových fondů v Exponential Age Asset Management.

A mám 1% v hloupých s**t jako Dogwifhat, Dogecoin a Bonk. Mám je všechny. Ale to je 1%.., jen aby bylo jasno, mám ve všech memecoinech a všem ostatním asi 1% svého portfolia. Jsem z 80 % v Solaně.

Co přesvědčilo známého investora, aby vsadil tak velkou část svéh majetku právě na Solanu?

v roce 2022 vynikal graf Solana/Ethereum. A právě tento graf mě přiměl k nákupu Solany a následnému all in. Podobně jako jsem šel do Etherea all in kolem září 2020. Jen u Solany jsem to udělal dříve, uvedl.

Solana se aktuálně obchoduje za 133 dolarů, což je o více než 1 240 % více než v roce 2022, kdy uzavírací cena činila přibližně 9,89 USD.

Další:

Jen od začátku roku 2024 již bylo spuštěno více než 540 000 nových kryptoměnových aktiv: CoinGecko

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

1 Comment

  • ceskeforum.com

    Díky za článek. Vývojářům Solana spíše věřím. Je to top 10 kryptoměna podle objemu který se v ní převádí a je z těch TOP kryptoměn nejrychlejší/nejlevnější ve výchozím stavu. Zdá se že láká dost uživatelů NFT, jestli se nepletu. Navíc jde snadno stake. Takže já mám v SOL podobný podíl jako v ETH a BTC.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *