Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Pokud bude trend pokračovat, vyschne zásoba Bitcoinu (BTC) na kryptoburzách za 9 měsíců, uvádí Bybit

Nabídka na burzách vyschne za devět měsíců po nadcházejícím halvingu Bitcoinu, kterým se přítok zbrusu nových jednotek BTC na trh sníží o polovinu. Uvádí to zpráva Bybit.

Bude li poptávka ze strany amerických bitcoinových burzovně obchodovaných fondů (ETF) pokračovat, dynamika nabídky Bitcoinu po půlení povede k vyčerpání devizových rezerv Bitcoinu.

Podle zprávy kryptoburzy Bybit:

Tento cyklus se stal složitějším než kdy dříve, přičemž roli hraje nedávné schválení spotových ETF na Bitcoin v USA. Historicky je rozumné nakupovat bitcoiny do šesti měsíců před půlením a držet jej alespoň 12 měsíců poté. […]

Zásoby bitcoinů na všech centralizovaných burzách se vyčerpávají rychleji. Zbývají už jen 2 miliony bitcoinů, a pokud budeme předpokládat denní příliv 500 milionů dolarů do Bitcoin Spot ETF, denně opustí burzovní rezervy ekvivalent přibližně 7 142 bitcoinů, což naznačuje, že ke spotřebování všech zbývajících rezerv bude stačit devět měsíců. S ohledem na tuto skutečnost není překvapivé, že cena Bitcoinu může ještě před halvingem nebo dokonce i po něm dále stoupat, protože stlačení nabídky pohání cenu k dalšímu novému rekordu.

Data analytické společnosti CryptoQuant potvrzují, že rezervy bitcoinů na centralizovaných burzách klesly 16. dubna na téměř tříleté minimum 1,94 milionu BTC.

Další:

Tento altcoin v korekci by mohl zopakovat 100násobný růst Solany (SOL) z roku 2020: Investor Chris Burniske

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *