Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Tento altcoin v korekci by mohl zopakovat 100násobný růst Solany (SOL) z roku 2020: Investor Chris Burniske

Rizikový investor Chris Burniske říká, že nedávná cenová akce jednoho blockchainového projektu na Cosmosu (ATOM) připomíná vývoj ceny Solany (SOL) v roce 2020. Naznačil tak, že by mohla následovat brutálni rally, která vytlačila Solanu na pozici 5. největší kryptoměny podle kapitalizace.

Burniske, bývalý kryptoanalytik společnosti ARK Invest a současný partner společnosti Placeholder, říká, že ti, kteří jsou zklamaní velkou korekcí Celestia (TIA), se možná budou chtít podívat na graf Solany z roku 2020, kdy byla SOL také novou kryptoměnou na scéně.

Investor poukazuje na to, že po masivním propadu cena Solany o rok později náhle vzrostla o 10 000 %.

Vidíme spoustu stěžovatelů na TIA poté, co se token na veřejném trhu za přibližně 4 měsíce zvýšil asi 10x. Většina z těchto stěžovatelů nemá ani ponětí, že SOL v roce 2020 také rostla ~10x, pak přišel 80% výprodej a v roce 2021 více než 100násobný růst. Pokud nedokážete zvládnout volatilitu směrem dolů, nezasloužíte si růst.

Celestia má také naplánováno velké odemknutí tokenu na 31. října tohoto roku, kde bude 17,57 % nabídky odemčeno na otevřeném trhu. To podporuje scénář korekce, která dosud dosáhla cca 60 %.

Nyní si lidé stěžují, že odemknutí 17,57 % celkové nabídky TIA 24. října je příliš velké, zatímco SOL odemkla ~80 % své současné celkové nabídky v prosinci 2020. Málokdo si toho moc pamatuje, co?

Zda bude mít pravdu Burniske nebo ti, kterým říká stěžovatelé, ukáže až čas.

Další:

Hongkongský regulátor údajně zrychlil schválování prvních spotových bitcoinových ETF v asijské metropoli

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *