Úterý, 18 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Justin Sun koupil Steemit! Blockchainovou platformu i kryptoměnu STEEM čekají velké změny

Ned Scott oznámil, že předává Steemit podnikateli a zakladateli kryptoměny Tron. Justin Sun, který koupil Steemit, hovoří o migraci mincí Steem na blockchain Tronu a o airdropu pro hodlery TRX.

Justin Sun nyní ovládá Steemit i Steem

„Ne na měsíc, ale na slunce,” žertuje uživatel Steemitu @therealwolf ohledně nečekané novinky. Sun, jehož jméno v angličtině znamená slunce, odkoupil Steemit, blockchainovou sociální platfomu s vlastní kryptoměnou Steem a bohatým ekosystémem. Lze čekat zásadní změny.

https://twitter.com/realNedScott/status/1228364811622322178

Po 4 letech Steemit přechází do ekosystému Tron

Dle pátečního oznámení budou nyní vývojáři hledat cestu k migraci produktů a uživatelů Steem do sítě Tron. Nakonec by mělo dojít i k vyměně mincí STEEM za novou verzi tokenů založených na blockchainu Tronu. Zatím nebyl pro tento úkol předložen žádný časový harmonogram, ale již nyní je jisté, že Steemit se dočká změny.

To si myslí také @therealwolf, který novinku okomentoval slovy:

„Dá se bezpochyby říci, že se Steem změní, ať už to budou dobré nebo špatné změny, uvidíme. Raději bych ale viděl změny, než stagnaci a pomalou smrt Steemu.”

Steemit je největší blockchainová sociální platforma a jako taková se těší tisícům až desetitisícům aktivních uživatelů denně. Celkově pak Steem, který byl původně založen Danem Larimerem a Nedem Scottem, tvrdí, že má více než milion uživatelů.

Zapojení Justina Suna je nyní vnímáno s opatrností. Nelze mu však upřít, že může Steemit zviditelnit a jeho využití tak ještě zvýšit. Podobně se mu to ostatně daří u Bittorrentu. Uvedl:

„Sociální platforma založená na blockchainu, kde uživatelé mohou být placeni za kurátorství nebo vytváření obsahu, uzavřela partnerství s nadací Tron, abychom přenesli Steem, dapps a uživatele na TRON. Společně uvedeme novou éru decentralizovaných sociálních sítí.”

Tip: Návod na Steemit

Závěr

Blockchainovou platformu Steemit, která v sobě kombinuje sociální síť a blog, i samotnou kryptoměnu Steem čeká přechod pod ekosystém Tron. Justin Sun tak opět dokazuje světu své schopnosti získat velmi zajímavé spolupráce a svůj projekt Tron tím jen posiluje. Doufejme však, že stejně pozitivní budou také změny, které zřejmě již brzy pocítí každý uživatel a hodler Steemu.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu, Twitteru a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co dále

46 # | Drobné kryptoplatby by měly být osvobozeny od daně z příjmů z krypta: SPPN

Zdroje:
https://www.coindesk.com/
https://cryptopotato.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *