Úterý, 18 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Konkurzní správce Mt. Gox Nobuaki Kobayashi o rok prodlužuje lhůtu splatnosti závazků na říjen 2024

Je to neuvěřitelné, ale věřitelé zaniklé kryptoburzy Mt. Gox se po letech čekání ani letos nedočkají částečného odškodnění. Nobuaki Kobayashi odložil splatnost závazků o celý rok.

Správce Mt. Gox Nobuaki Kobayashi oficiálně změnil termín pro vyplacení pohledávek věřitelů burzy z 31. října 2023 na 31. října 2024. Bývalým zákazníkům burzy to oznámil to v dopise ve čtvrtek 21. září.

Kobayashi napsal, že se svolením okresního soudu v Tokiu prodloužil lhůtu pro základní splacení, předčasné splacení jednorázové částky a průběžné splacení.

Frontend protokolu Balancer je nejnovějším terčem útoku v DeFi, škody zatím doashují 238 tisíc dolarů v kryptu

Někteří věřitele z těch, kteří již poskytli potřebné informace, mohou obdržet splátky již od konce tohoto roku. Pro věřitele však změna termínu znamená další odklad výplaty zbývajících kryptoměn, na které čekají od začátku roku 2014.

Upozorňujeme, že harmonogram se může změnit v závislosti na okolnostech a konkrétní načasování splátek každému rehabilitačnímu věřiteli ještě nebylo stanoveno, dodal Kobayashi.

V současné době je v majetku Mt. Gox asi 142 000 BTC, 143 000 BCH a 69 miliard japonských jenů. Pád někdejší největší kryptoburzy světa po sobě zanechal asi 24 000 věřitelů a měl za následek ztrátu 850 000 BTC.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *